Zuhal Topal’la Yemekteyiz Jale Kimdir?

 Yemekteyiz Jale Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında gösterilen Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanoğlu tarafınca merak ediliyor. 12 – 16 Eylül 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri Jale hanım oldu. Yorumları ile insanların merak etmiş olduğu 3. gün yarışmacısı Jale hanım bu haftanın yarıştığı gün de program da en oldukça konuşulan adlardan biri olmayı başardı.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Jale Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 14 Eylül Çarşamba günü yarışan Jale program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Hitabı ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden önde gelen Jale Mahmudova hakkında insanoğlu toplumsal medya ve web arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. Yemekteyiz programı takip edenleri tarafınca aranan Jale hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üstüne araştırma yaptık. Jale hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyleki;

 
  • Azerbaycanlı
  • 31 Yaşlarında
  • Selanik Göçmeni10 Senedir Türkiye de Yaşıyor
  • Bakü Devlet Üniversitesi’nde Filoloji eğitimi aldı. Almanca ve İngilizce biliyor.

Jale Mahmudova İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca şahıs tarafınca kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları yada videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz şeklinde programlarda görmüş olduğu ve merak ettikleri adları ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Jale olarak tanıdığımız yarışmacı hakkında yaptığımız araştırma da Jale Mahmudova resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça etken kullanan Seval hanımın şuan da 345 Gönderisi 4,661 Takip edeni bulunuyor. Konuşmalarından Azeri bulunduğunu düşündüğümüz Jale hanımın takip edenleri tarafınca oldukça sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının arkasından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Jale Mahmudova Resmi İnstagram Hesabı:

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar