Zuhal Topal’la Yemekteyiz izle 20 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  Zuhal Topal’la Yemekteyiz  izle 20 Eylül 2022 Puanları Full izle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Salı Puanları açıklandı. Baran Başboğa’ya verilen puanları merak eden program severler web arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma halletmeye başladı. 19 – 23 Eylül 2022 haftasının 2. günün de Baran Başboğa yapmış olduğu iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üstüne çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Baran Başboğa özenle menüsünü hazırladıktan sonrasında masasını da kurarak öteki yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve öteki yarışmacıların gelmesiyle beraber sunuma süregelen Baran Başboğa ilk olarak çorbasını ondan sonra yapmış olduğu ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını icra eden yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yiyeceklere ve tatlıya meydana getirilen yorumların arkasından Baran Başboğa verilen puanlar şöyleki;

 
  • Fikriye: x Puan
  • Dilara: x Puan
  • Tayfun: x Puan
  • Yaren: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Baran Başboğa Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 227. Bölüm izle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yiyecek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki seyircilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en fazlaca puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar