Zuhal Topal’la Yemekteyiz Efe Kimdir?

Fox tv ekranlarının sevilen Yemek programı Zuhal Topal ile daha çok izlenir duruma geldi.. Neşeli sunucu ve yarışmacıları ile 1 hafta boyunca puanlama yapıyor 

Bu haftanın 2. günün de yarışan Efe beyi bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Yemekteyiz Efe Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında gösterilen Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanoğlu tarafınca merak ediliyor. 5 – 9 Eylül 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden önde gelen Efe oldu. Yapmış olduğu yorumlar ile insanların merak etmiş olduğu 2. gün yarışmacısı Efe bey bu haftanın final günün de program da en oldukça konuşulan adlardan biri olmayı başardı.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Efe Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 6 Eylül Salı günü yarışan Efe program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Hitabı ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden önde gelen Efe Luk hakkında insanoğlu toplumsal medya ve web arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. Yemekteyiz programı takip edenleri tarafınca aranan Efe  hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üstüne araştırma yaptık. Efe hakkında ulaştığımız bilgiler şöyleki;

 
  • Kebapçı
  • Aslen Iğdırlı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 38 Yaşlarında

Efe Luk İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca şahıs tarafınca kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları yada videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz şeklinde programlarda görmüş olduğu ve merak ettikleri adları ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Efe olarak tanıdığımız yarışmacı hakkında yaptığımız araştırma da Efe Luk resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça etken kullanan Efe Luk şuan da 17 Gönderisi 764 Takip edeni bulunuyor. Yapmış olduğu paylaşımlardan kebapçı bulunduğunu düşündüğümüz Efe Luk takip edenleri tarafınca oldukça sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının arkasından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Efe Luk Resmi İnstagram Hesabı: @efealberksevinc

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar