Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Eylül 2022 Puanları izle

 Bu makalemizde sizlere :  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Eylül 2022 Puanları izle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Eylül Cuma Puanları açıklandı. Bugün yarışan Özkan Canpolat’a verilen puanları merak eden program severler web arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma halletmeye başladı. 5 –  9 Eylül 2022 haftasının final günün de Özkan Canpolat yapmış olduğu iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üstüne çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Özkan Canpolat özenle menüsünü hazırladıktan sonrasında masasını da kurarak öteki yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve öteki yarışmacıların gelmesiyle beraber sunuma başlamış olan Özkan Canpolat ilk olarak çorbasını hemen sonra yapmış olduğu ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını meydana getiren yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yiyeceklere ve tatlıya meydana getirilen yorumların arkasından Özkan Canpolat’a verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Begüm: x Puan
  • Selcan: x Puan
  • Efe: x Puan
  • Seda: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Özkan Canpolat Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 220. Bölüm

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yiyecek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki seyircilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en oldukca puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar