Google Sponsor 2

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Eylül 2022 Puanları

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Eylül 2022 Puanları Full izle, Fox TV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Seda Şer yarışmacısına verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Eylül Çarşamba Puanları açıklandı. Seda Şer’e verilen puanları merak eden program severler web arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma halletmeye başladı. 5 –  9 Eylül 2022 haftasının 3. günün de yarışmacısı yapmış olduğu iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üstüne çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Seda Şer özenle menüsünü hazırladıktan sonrasında masasını da kurarak öteki yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve öteki yarışmacıların gelmesiyle beraber sunuma süregelen Seda Şer ilk olarak çorbasını ondan sonra yapmış olduğu ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını meydana getiren yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yiyeceklere ve tatlıya meydana getirilen yorumların arkasından Seda Şer’e verilen puanlar şöyleki;

 
  • Begüm: x Puan
  • Özkan: x Puan
  • Efe: x Puan
  • Selcan: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Seda Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 217. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yiyecek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki seyircilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en fazlaca puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar