Google Sponsor 2

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül 2022 Puanları

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül 2022 Puanları Full izle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Yemek Programı Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma Puan Neticeleri açıklandı. Çağdaş beye verilen puanları merak eden program severler web arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma hayata geçirmeye başladı. 12 – 16 Eylül 2022 haftasının final günün de Çağdaş yapmış olduğu iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üstüne çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de bugün Çağdaş özenle menüsünü hazırladıktan sonrasında masasını da kurarak öteki yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve öteki yarışmacıların gelmesiyle beraber sunuma süregelen Çağdaş ilk olarak çorbasını ondan sonra yapmış olduğu ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını icra eden yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yiyeceklere ve tatlıya meydana getirilen yorumların peşinden Çağdaş beye verilen puanlar şöyleki;

 
  • Seval: x Puan
  • Jale: x Puan
  • Çağdaşx Puan
  • Bahar: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Çağdaş Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 225. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yiyecek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki seyircilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yiyecek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en fazlaca puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar