Yeni Sezon Teşkilat 49.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Yeni Sezon Teşkilat 49.Bölüm Fragmanı izle Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..Başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Teşkilat bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Yıldırım’ın yakalanmasının peşinden Şirket’in faaliyetlerine dair ele geçirilen belgeler yardımıyla büyük operasyon için hazırlık adım atar. Kayıplarının yaşını tutan ekip üyeleri karışık duygular yaşarken, Şirket’i ortadan kaldırmaları halinde ailelerine kavuşacak olmanın heyecanını hisseder. Tüm yaşananların peşinden Serdar, Zehra yardımıyla uzun süre sonrasında geleceği umutla bakmaya cesaret etmiştir.

Çıkacakları bu büyük vazife öncesinde Serdar ve Zehra asla olmadığı kadar yakınlaşır. Yıldırım’dan elde edilmiş istihbaratla Şirket’e ulaşmak pek kolay olmaz. Oyun içinde oyun oluşturmak zorunda kalan ekip, ilk hedefini belirleyip operasyonu başlatır. Ekip üyeleri yeni bir hayata adım atmak için büyük bir karşılık ödemek zorunda olduklarından habersizdir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar