Google Sponsor 2

Yemekteyiz Selcan Kimdir ? 8 Eylül 2022

Google Sponsor 3

Yemekteyiz Selcan Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında gösterilen Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanoğlu tarafınca merak ediliyor. 5 – 9 Eylül 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden önde gelen Selcan oldu. Giydirilmiş olduğu giysiyle ile insanların merak etmiş olduğu 4. gün yarışmacısı Selcan hanım bu haftanın yarıştığı gün de program da en oldukça konuşulan adlardan biri olmayı başardı.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selcan Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 8 Eylül Perşembe günü yarışan Selcan program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Hitabı ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden önde gelen Selcan  Karakiraz hakkında insanoğlu toplumsal medya ve web arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. Yemekteyiz programı takip edenleri tarafınca aranan Selcan hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üstüne araştırma yaptık. Selcan hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şu şekilde;

 

  • 25 Yaşlarında
  • Evli
  • İstanbul da Yaşıyor
  • Kafe İşletiyor

Selcan Karakiraz İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca şahıs tarafınca kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları yada videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz şeklinde programlarda görmüş olduğu ve merak ettikleri adları ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Selcan olarak tanıdığımız yarışmacı hakkında yaptığımız araştırma da Selcan Karakiraz resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça etken kullanan Selcan hanımın şuan da 221 Gönderisi 1496 Takip edeni bulunuyor. Yapmış olduğu paylaşımlardan toplumsal biri bulunduğunu düşündüğümüz Selcan hanımın takip edenleri tarafınca oldukça sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının arkasından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Selcan Karakiraz Resmi İnstagram Hesabı: @selcankarakiraz

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar