Google Sponsor 2

Yemekteyiz Özkan Kimdir?

Google Sponsor 3

 Yemekteyiz Özkan Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında gösterilen Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanoğlu tarafınca merak ediliyor. 5 – 9 Eylül 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden kabul edilen Özkan oldu. Yapmış olduğu yorumlar ile insanların merak etmiş olduğu 5. gün yarışmacısı Özkan bey bu haftanın final günün de program da en fazlaca konuşulan adlardan biri olmayı başardı.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Özkan Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 9 Eylül Cuma günü yarışan Özkan program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Hitabı ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden kabul edilen Özkan Canpolat hakkında insanoğlu toplumsal medya ve web arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. Yemekteyiz programı takip edenleri tarafınca aranan Özkan bey hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üstüne araştırma yaptık. Özkan bey hakkında ulaştığımız bilgiler şu şekilde;

 

  • Gastronomi mezunu
  • Aslen Sivaslı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 28 Yaşlarında
  • Restoranda şef olarak çalışıyor

Özkan Canpolat İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca şahıs tarafınca kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları yada videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz şeklinde programlarda görmüş olduğu ve merak ettikleri adları ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Özkan olarak tanıdığımız yarışmacı hakkında yaptığımız araştırma da Özkan Canpolat resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça etken kullanan Özkan Canpolat şuan da 17 Gönderisi 764 Takip edeni bulunuyor. Yapmış olduğu paylaşımlardan kebapçı bulunduğunu düşündüğümüz Özkan Canpolat takip edenleri tarafınca fazlaca sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının arkasından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Özkan Canpolat Resmi İnstagram Hesabı: @ozkancanpolaat

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar