Yargı 36.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Yargı 36.Bölüm Fragmanı izle Full izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yargı bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Tüm zorlukları geride bırakıp, evliliklerinin en güzel zamanlarını yaşayan Ilgaz ve Ceylin; itibarını, parasını ve karısını kaybeden, beş parasız sokaklara düşmüş Yekta; yeni bir aşka yelken açmış Pars; öfkesini içine atıp hayata tutunmak için yeni bir yol gören gül; emekliye ayrılmış Metin; Osman'ın evliliklerinden vazgeçmemeye niyet etmesine direnme, ayaklarının üstünde durmayı deneyimleyen Aylin; arkadaşlarına kuş ve yenik düşmüş olduğu hayata öfkeli Çınar; ve Eren'in bir sabah kuyuda dört ceset bulması...

Düşman olanları dost, dostları düşman meydana getirecek süreç adım atmıştır artık; şundan dolayı; "Bir tel kopar, uyum ebediyen kesilir."

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar