Yargı 35.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Yargı 35.Bölüm Fragmanı izle Full izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yargı bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

İkisinin de kardeşlerinden yana canlarının yandığı bir cinayetle başlamış olan hikayenin kahramanları; mesleki hayatlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgaz.. Kimi zaman birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, kimi zaman göz yaşlarıyla ayrı düşmek zorunda kaldıkları bu ilişkide, artık hayatları süresince unutamayacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zafer düğümü çözülmüştür, acaba Ceylin’in sonucu öğrendiklerinden sonrasında ne olacaktır?

Yaptıklarıyla etrafındaki herkesi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu devasa hiddet dalgasının altında kalmak suretiyle olan Yekta’yı, bugüne dek karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise, çözülen düğümle beraber yeni bir hayata adım atmak ister; sadece, hesaplanamayan bazı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir?

Ilgaz ve Ceylin’in yolculuğunda “son” hala fazlaca uzaktadır, şimdilik konulmuş olan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de arkadaşlarının gerçekliğinden kuşku etmiş olduğu aşkları, bugünden asla öngöremeyecekleri kadar büyüyecek vakalar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar