Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Fragmanı izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Itimat, Özgü Kaya ve Almila Ada şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Mine'nin Somer'in bebeğini dünyaya getirmesi, dolu dizgin giden Somer ve Türkan'ın aşk yaşamını etkisinde bırakır. Mine'nin planı bebeğiyle beraber Somer'in kalbini de yaşamını da tekrardan kazanmaktır. Mine, Somer'i elde etmek için Nihat'ın varlığını Somer'i kışkırtmaya yönelik kullanır. Nihat, bebek uğruna Mine'ye de zarar vermeye kalkınca Somer, Mine ve bebeğini sahiplenmek durumunda kalır.

Nesrin'in, Mine'den öğrendiği Somer ve Mine'ye dair gerçekler Nesrin'i yıkar. Nesrin, geçmişinde Dönüş'le ilgili yaşamış olduğu travmalara zihnen seyahat etmeye başlayınca tüm aile Nesrin'in çevresinde seferber olur.

Derya, Fatih'ten öğrendiği suretiyle Fatih'in kendi öz babası bulunduğunu düşünürken bir taraftan da yeni bir hayata başlamanın eşiğindedir. Serdar ve Derya, üniversitede istedikleri kısmı kazanmıştır. Bu tahsil hayaline bir tek Dönüş eşlik edemez.

Özer, bir zamanlar terk etmiş olduğu oğluyla yüzleşmek zorunda kalır. Özer'in oğlu Mustafa Korman, Ayvalık'a gelir.

Somer, Mine ve bebeğine haiz çıkacak mı? Nesrin'in yaşamış olduğu travma Dönüş'ün annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesine niçin olacak mı? Mustafa, babası Özer'den talep ettiklerini alabilecek mi?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar