TV 8 Canım Annem 141. Bölüm Fragman İzle

 Bu makalemizde sizlere :  TV 8 Canım Annem 141. Bölüm Fragman İzle Full izle, TV8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

12 Eylül Pazartesi Canım Annem 141. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 141. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 141. Bölüm fragmanını seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 12 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak Canım Annem 140. Bölüm fragmanı haberimizin devamında içeriyor.

 

Canım Annem Hangi Kanalda Kaçta Başlıyor

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukça izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en oldukça izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukça takip edilen ve sevilen dizi konumunda içeriyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin içeriyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

 


 

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarıya ulaşmış oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukça aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Harp, Kayra Zabçı, Güvenilir Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 141. Bölüm Fragmanı İzle

Nazlı hem Zeynep’e hem de Murat’a karşın konaktan çıkmıştır. Rüstem’in parasını verip onu Zeynep’ten uzak tutmaya kararlıdır. Konak ahalisinin Zeynep’ten kan alınacağı gün Nazlı’nın yokluğunda Zeynep’i oyalaması gerekmektedir. Melek için bulunmaz fırsattır bu. Zeynep’e istediği masal kitabını alıp vardığında Zeynep oldukça mutlu olur. Nazlı ise Rüstem’le buluşması birkaç saat ertelendiğinde Zeynep’in yanında olmak için koşa koşa konağa döner. Sadece Murat bir duvar şeklinde karşısına dikilir ve Nazlı’ya ihtiyacının olmadığını söyler. Nazlı kapının haricinde kalırken Melek’in Zeynep’e masal okuduğunu görür. Devamında Nazlı Rüstem’le buluşup parayı verir ve onu hayatlarından tamamen çıkması için oldukça net şekilde uyarır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar