Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı izle, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta yayınlanacak mı?

 

Tozluyaka 13.Bölüm Fragmanı Full izle

Tozluyaka dizisinin 13.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mavi’nin gelişi Cemre’nin daha oldukça hata yapmasına ve sinirlenmesin sebep olur. Cemre kendisine oyun oynayanın ve Mavi’yi aralarına çağıranın arkadaşları bulunduğunu düşündüğü için hepsine karşı bir harp acar. Eski dostları yeni düşmanlarıdır artık. Bu sırada Nesrin’in yeni oyunu ters teper. Artık yalanlar fazla sürmeyecektir. Berk’in ise hedefindeki şahıs Ali’dir. Aralarındaki gerginlik tüm sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Bugüne dek gizlenen sır gün yüzüne çıkmak için sıradadır.

Kenan’ın masum olduğu anlaşıldıktan sonrasında Cemre için daha zor günler geliyordur. Birisi yeni bir oyun kurmuştur ve bu kere korkma sırası Cemre’dedir. Son yaşanmış olan vakalar ve Cemre üstüne şüpheler yeni ittifakları da bununla beraber getirir. Hedef aynı fakat yol arkadaşları başkadır artık Tozluyakalılar için. Geçmişten gelen eski bir dost da bu oyuna dahil olur. Şundan dolayı onun da yarım kalmış bir hesabı vardır. Kartlar baştan dağıtılmıştır fakat bu kere her insanın eli kanlıdır.

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birçok tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki derslik farkına karşın geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak benzer biçimde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başrolünde güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazırlık emekleri devam ediyor. Varlıklı ve fukara liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar