Tozluyaka 11.Bölüm Full izle Fragmanı

 Tozluyaka 11.Bölüm Full izle  Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Fox tv ekranlarında Tozluyaka 11.Bölüm Full izle Fragmanı izle olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;


Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta yayınlanacak mı?

 

Tozluyaka 11.Bölüm Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 11.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Katilin Kenan olduğuna inanıyordur hepimiz. Kenan kendisini aklamak için çırpınırken en olmayacak kişiden yardım ister, Cemre’den. Eğer Vefa’nın saatini bulursa kurtulacaktır. Saatin varlığını öğrenen Cemre ise herkesten ilkin ulaşmaya çalışacaktır. Fakat onun bu tedirgin halleri Hazal’ın bakış açısından kaçmaz. Cemre’nin bir şeyler sakladığını her insana anlatmaya, ispatlamaya çalışıyordur. Her şeyden habersiz Ali ise Cemre ile aşk yaşarken, Zeyno da Hazal’ın açıklamış olduğu bir sır yüzünden bir plan içine girer. Tüm bu kargaşanın içinde Berk’in kendi içindeki hesaplaşmaları, acıları da gün yüzüne çıkmaya devam ediyordur. Cemre’nin tüm korkularına yeni bir şey daha eklenmiş olur. Yoksa birisi katilin kendisi bulunduğunu biliyor müdür? Yeni bir oyun adım atmıştır artık ve bunu meydana getiren şahıs gerçekleri de bilendir! Fakat kim?

Kenan’ın saklamış olduğu görüntüler artık Ali’lerin elindedir. Sadece hala o mesajları gönderenin kim bulunduğunu bulamamışlardır. “Tüm bu görüntüler Kenan’ı suçlamaya kafi gelecek mi?” sorusuyla birlikte notları gönderenin peşine düşerler. Hazal’a kucak açan Ege ve Davet da Berk’e arkasını dönmüştür. Hatta öyleki ki Ali’lere yardım edenlerin başlangıcında onlar gelir. Artık saklanacak hiçbir şey kalmamıştır. Tüm gerçekler ortaya çıkmış ve katili bulmaya adım adım yaklaşmışlardır. Hepimiz rahat bir nefes alacaktır ki bilmedikleri büyük bir sır ve çekince onların etrafını sarmıştır bile. Aslına bakarsak sona gelindiğini sandıkları o an her şeyin tekrardan başladığı an olacaktır ve kimse bunu hemen hemen bilmiyordur…

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birçok tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki derslik farkına karşın geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlandıracak. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak şeklinde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başrolünde güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazırlık emekleri devam ediyor. Varlıklı ve yoksul liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar