Terim 2.Bölüm Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  Terim 2.Bölüm Full izle, Netflix Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Fatih Terim’i bizzat kendisinin anlattığı dört bölümden oluşan belgesel, Türkiye’nin spor alanındaki en önemli figürlerinden birinin bugüne dek asla bilinmeyen taraflarını de gün ışığına çıkarıyor. Belgeselin senaryosunu kaleme alan Altuğ Gültan, yönetmen koltuğunu ise Burak Aksoy ile paylaşıyor. Yapımcılığını Goya Entertainment’ın gerçekleştirdiği Terim belgeseli, 15 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak. Netflix, Fatih Terim adına yapılan belgeselin adının TERİM olacağını duyurdu. İlk Grande olarak kabul edilen belgeselin ismi resmi olarak TERİM oldu.

Terim Belgeseli Konusu

Terim, Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Fatih Terim‘in hayatını konu ediyor. Belgeselde hem ulusal hem uluslararası futbol evveliyatına ismini yazdıran, hayatı süresince futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator olarak farklı rollere sahip olan Fatih Terim’in yaşamına dair bilinmeyenler gözler önüne seriliyor.


YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Bir ömre tüm bu sıfatları sığdıran Fatih Terim’in futbol kariyerindeki zaferleri ve yenilgileri bir de kendisinden dinleyin. Netflix’in Fatih Terim’in yaşamını konu edinen dört bölümlük belgesel dizisi Terim’den teaser gösterildi. Belgesel, 15 Eylül’den itibaren Netflix’te yayında olacak. Netflix, yıllar içinde kişisel yaşamında farklı roller üstlenirken bir yandan da ulusal ve internasyonal futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran Fatih Terim’in efsane kariyerinde, 1996-2022 yıllarına odaklanan Terim belgeselinin ilk teaserını yayınladı. 


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar