Stargirl 3.Sezon 4.Bölüm izle

 Bu makalemizde sizlere :  Stargirl 3.Sezon 4.Bölüm izle Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..Başrollerinde Brec Bassinger benzer biçimde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Stargirl bu hafta yayınlanacak mı?

 

Stargirl 3.Sürem 4.Bölüm izle

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

The CW, ikinci sezonu için “Kung Fu” ve üçüncü sezonu için “Stargirl” dizilerini yenilediğini duyurdu. The CW adına meydana getirilen açıklamada; “Bu yeni nesil hit şovların merkezinde yer edinen iki kuvvetli ve genç hanım olan Nicky Shen ve Courtney Whitmore’un hikayelerini paylaşmaya devam etmekten dolayı gurur duyuyoruz.” ifadelerine yer verildi.

SUPERGİRL DİZİ KONUSU

Stargirl, annesinin tekrardan evlenmesiyle Los Angeles’tan Nebraska’ya taşınmak zorunda kalan liseli Courtney’i takip ediyor. Courtney yeni okuluna adapte olmaya ve yeni dostlar edinmeye çalışan genç bir kızdır. Hayatına yeni bir yön vermeye çalışan Courtney, bu sırada annesinin yeni eşiyle ilgili sıradışı bir sırrı keşfeder. Üvey babası, eski hayatında süper kahramanlarla beraber çalışmıştır. O günlerden kalan süper kahraman kostümünü yakalayan Courtney, eski süper kahramanları göreve çağıracağı fantastik bir maceraya atılır.

“Stargirl”, lise ikinci derslik talebesi Courtney Whitmore (Brec Bassinger) ve üvey babası Pat Dugan’ı (Luke Wilson), DC’nin ilk süper kahraman ekibi olan ABD Hakkaniyet Cemiyeti’nin mirasını devralmak için bir grup genç kahramanı yönetirken izliyor. Dizi, yaratıcısı Geoff Johns’un 1999’da yarattığı sırada bir çizgi roman yazarı olarak kariyerini başlatan karaktere odaklanıyor ve 1996’da bir tayyare kazasında ölen rahmetli kız kardeşinden esinlendiği biliniyor. Dizide ek olarak, Amy Smart, Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Trae Romano, Hunter Sansone, Meg DeLacy ve Nick Tarabay rol alıyor. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television’la beraber Berlanti Productions ve Mad Ghost Productions yapıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar