Google Sponsor 2

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Eylül Perşembe izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Eylül Perşembe izle, Beyaz Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Vizyonun olmazsa olmaz adı Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Deniz Akkaya ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de...

Kurtuluş Muhtar'dan Söylemezsem Olmaz'a hususi izahat!

Meşhur oyuncu Deniz Uğur, ikiz evlatlarının babası meşhur televizyoncu Kurtuluş Muhtar hakkında şi-ddet iddiasında bulunmuştu. 13 yaşındaki kızını dö-vdüğü iddia edilen Kurtuluş Muhtar'dan Söylemezsem Olmaz yorumcusu Seren Serengil'e hususi izahat geldi.

Menajer Selçuk Büyükçukurlu'dan şoke eden sözler!!! Solmaz düğün sahibiyle yüzleşti!

Gelin talibi olarak tanınan Solmaz Çiros tanındıktan sonrasında düğünlerde ve bazı mekânlarda sahne almaya başlamıştı. Solmaz Çiros'un 2500 Euro almış olduğu düğünden yasaklı madde kullandığı için kovulduğu iddia edildi. Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü kısmına görüntülü olarak bağlanan düğün sahibi Sunay Mustafa ve telefonla bağlanan Solmaz'ın eski menajeri Selçuk Büyükçukurlu, Solmaz Çiros hakkında şoke eden sözler sarf etti.

Arto'nun Hadise Mehmet Dinçerler hakkında son bombası: Kumpas, proje...

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Eylül Perşembe Yeni Bölüm İzle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar