Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 21 Eylül Çarşamba izle

 Bu makalemizde sizlere :  Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 21 Eylül Çarşamba izle,  Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Vizyonun olmazsa olmaz adı Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Deniz Akkaya ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de...

Solmaz Çiros düğünden niçin kovuldu? Düğünde yaşananları tek tek söyledi...

Gelin talibi olarak tanınan Solmaz Çiros tanındıktan sonrasında düğünlerde ve bazı mekânlarda sahne almaya başlamıştı. Değişimiyle sık sık gündeme gelen Solmaz Çiros hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Çiros'un 2500 Euro almış olduğu düğünden yasaklı madde kullandığı için kovulduğu iddia edildi.

Acun Ilıcalı televizyonu bırakıyor mu? O Ses Türkiye ve Survivor 2023 olmayacak mı?

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı motor kazası geçirdi. Ilıcalı'nın ters yönden gelen bir vasıta ile çarpıştığı ve kızının ise kazayı hafifçe sıyrıklarla kurtulduğu öğrenildi. Son dönemler Acun Ilıcalı'nın tv progralarını, artık tv programlarında olmayacağı hakkında ortaya atılan iddialar hakkında söz alan yorumcumuz Arto, Acun Ilıcalı'nın ortağından ayrıldığını söylemiş oldu.

Arto'dan vaka iddia! Hadise Reza Zarrab aşk mı yaşıyor? Tatlıses, Seren'i arayıp mevzuyu deklare etti!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 21 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzle!

 
 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar