She Hulk 1.Sezon 5.Bölüm izle

 Bu makalemizde sizlere : She Hulk 1.Sezon 5.Bölüm izle  Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Tatiana Maslany, Mark Ruffalo ve Tim Roth şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu She Hulk bu hafta yayınlanacak mı?

 

She Hulk 1.  Sezon  5.Bölüm Full izle

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Marvel, yaklaşan Disney Plus dizileri Moon Knight ve She-Hulk’un çekimlerine mart ayında başlamış olacak. Marvel Sinematik Evreni dördüncü aşamaya girerken, Disney Plus için bir takım şov üreterek erişimini filmlerin ötesine taşıyor. Bunların ilki olan WandaVision, 15 Ocak’ta gösterime girecek ve takip eden aylarda The Falcon and the Winter Soldier ve Loki’nin ilk sezonlarının yayınlanması umut ediliyor. Hollywood’un geri kalanı şeklinde Marvel da Koronavirüs salgını sebebiyle gösterim planlarını değişiklik yapmak mecburiyetinde bırakıldı. Disney Plus şovlarının bir çok erteleme sonucu aldı.

She Hulk Dizi Mevzusu

Marvel Comics’in süper kahramanlarından She-Hulk’ın Disney Plus’a dizi olarak uyarlanacağı ile ilgili haberi 2019’un Ağustos ayında almıştık. Bu senenin Eylül ayında, Orphan Black‘ten yakından tanıdığımız Tatiana Maslany‘nin dizinin başrolüne geldiği ile ilgili haberi almıştık. Maslany, Ekim ayında verdiği bir röportajda,  She-Hulk rolünün bir tek bir söylenti bulunduğunu söyleyerek kafaları birazcık karıştırmıştı. Bugünkü Disney Investor Day etkinliğinde, Kevin Feige kadroda yer alacak oyunculardan 3’ünü deklare etti. Tatiana Maslany, Jennifer Walters/She-Hulk karakteri ile dizinin başrol oyuncusu oldu. Marvel Sinematik Evren’inde Bruce Banner/Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo, karakterini tekrardan canlandırmak suretiyle diziye katıldı.

2008’de Edward Norton’ın Hulk’ı canlandırdığı The Incredible Hulk filmimizde Emil Blonsky/Abomination karakterini canlandıran Tim Roth, karakterini tekrardan canlandırmak suretiyle diziye katıldı. She-Hulk:  Stan Lee ve John Buscema tarafınca yaratılan, 1980 Şubat ayında ilk sayısı çıkan çizgi roman. Jennifer Walters, bir vaka sonrası ağır yaralanır. Kan nakli için uygun kan bulunamaması sonrası kuzeni Bruce Banner (Hulk), kendisine kanını verir. Bu vaka ile beraber Hulk’ın birazcık daha hafifçe versiyonu olan She-Hulk’a dönüşür. Daha büyük, daha kuvvetli hale gelir fakat büyük seviyede kişiliğini korur. Hulk şeklinde sinirlendiğinde daha da güçlenir fakat zekasını ve duygusal kontrolünü korumayı başarır. Dizi, Kat Coiro ve Anu Valia tarafınca yönetilirken, Jessica Gao dizinin başyazarı olarak vazife yapıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar