Seversin 17.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Seversin 17.Bölüm Fragmanı izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Asya'nın attığı imza Tolga'nın tüm yaşamını etkileyecektir. Asya, Tolga'nın haberi olmadan sözleşmeyi feshetmek için çabalarken Tolga'nın en mutlu anında bu sözleşme haberi magazine düşer. Vaka Tolga ve Asya'nın yaşamını kökünden sarsacak kadar büyüktür. Asya, bir taraftan Tolga etkilenmesin diye bu sözleşmeyi ne için yaptığını gizlerken öteki taraftan Kudret'in kendisini kandırdığını düşünmekte ve peşine düşüp hesap sormak istemektedir. Hakikaten Suzan'ın anlattığı benzer biçimde Kudret oğlunun kötülüğünü mü istiyordur?

Asya'nın hem Kudret'ten hem de Suzan'dan dinlediği geçmiş hikayesi birbirinden farklıdır. Asya, Tolga'nın bugüne dek annesinden dinlediği geçmişi bir kez olsun Kudret'ten dinlemesini sağlamak ister. Şu sebeple ona nazaran ortada büyük bir yalan vardır. Fakat o Tolga ve Kudret'i iyi mi yan yana getirebileceğini hemen hemen bulamamışken Tolga öğrendiği gerçekle kim bilir yaşamının en büyük dibe vuruşunu yaşar. Asya bilmeden arı kovanına çomak sokmuştur ve Tolga'nın mutluluğu için yapmış olduğu bu hamlesi sonunda kendisini de negatif etkileyecektir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar