Google Sponsor 2

Seversin 15.Bölüm Full izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Seversin 15.Bölüm Full izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sonu düşünmeden söylenen aşk yalanı Tolga'nın da Asya'nın da başını derde sokarak aşk yasağına dönüşür. Tolga'nın diziyi bırakması şu demek oluyor ki sıra işlerinin de teker teker iptal olmasıyla zor günler geçirmeye adım atar. Bu zor zamanlarda yanında olması ihtiyaç duyulan Asya mesafeli hareket etmek zorunda kalınca, Tolga iyice bunalıma girer. Asya'nın Tolga'yı düşünerek uzak durması ikilinin arasını açmaya adım atar. Bu durum bazılarını de mutlu eder. Her insana karşın tüm gözlerden uzak fakat bir o denli da ortada buluşan ikiliyi bu kez Asya'nın saklamış olduğu ufak sırrın ortaya çıkması koparır. Asya durumu düzeltmek ve Tolga'yı mutlu etmek isterken ne kadar büyük bir risk aldığından habersizdir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar