Sadece Arkadaşız 2. Bölüm Full İzle

Bu makalemizde sizlere :  Sadece Arkadaşız 2. Bölüm Full İzle, Exxen Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Yalnız Arkadaşız 2. Bölüm İzle. Başrollerin de Deniz Can Aktaş ve Cemre Baysel yer almış olduğu yalnız arkadaşız dizisi EXXEN platformunda üyelerle buluştu. Dizi mevzusu ve oyuncularıyla duygusal güldürü türünde bulunuyor. Uzun süredir beklenen dizinin 2. Kısmı yayınlanmasıyla diziyi seyretmek isteyen insanoğlu web arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı.

 

Sadece Arkadaşız Full İzle

Yalnız Arkadaşız dizisinde beraber yaşayan iki genç kim evlenirse evin sahibi o olsun diye karar alırlar ve ikisi de doğru eş adayını bulmak için savaşım verir sadece doğru eş adayının kendi evlerinde bulunduğunu göremezler.

 

Exxen platformunda yayınlara başlamış olacak olan Yalnız Arkadaşız dizisinin yönetmenliği için Emre Erdoğdu ile antak kalma sağlandı. Başarı göstermiş proje için senaristliği Zeynep Koçak’a devredildi. Exxen platformunda yayınlanacak olan Yalnız Arkadaşız dizisinin çekimleri ilerleyen aylarda başlamış olacak. Dizi Exxen platformuna 2 sürem halinde gelecek.

Exxen platformunda yer alacak olan Yalnız Arkadaşız dizisinin uyarlama olup olmadığı araştırılıyor. Yalnız Arkadaşız projesi yurt haricinde İtalya’dan Love Snack dizisinden uyarlandı.

Sadece Arkadaşız 2. Kısmı Nereden İzleyebilirim?

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde yedi gün süresince parasız seyretme imkanı sunuyor.

Sizler de dizi ve filmlere ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık tutarı, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 TL. Exxen + spor paketini reklamsız olarak seyretmek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda vakit mekan fark etmeksizin EXXEN”in tüm yapımlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar