Power Book III: Ghost 2.Sezon 5.Bölüm Fragmanı

Bu makalemizde sizlere :  Power Book III: Ghost 2.Sezon 5.Bölüm Fragmanı Full izle, Starz Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Omari Hardwick, Lela Loren, Naturi Naughton şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Power Book III: Ghost bu hafta yayınlanacak mı?

 

Power Book III: Ghost 2. Sezon 5.Bölüm Fragmanı

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“Power” evreni genişlemeye devam ediyor. Starz, oldukca sayıda planlanan “Power” yan ürünlerinin ilki olan “Power Book II: Ghost”u ikinci sürem için yeniledi. Onay haberi, ilk sezonun bir tek üçü kısmı yayınlanmışken ve dizinin galasının üstünden bir tek iki haftadan birazcık fazla bir süre sonrasında geçmişken geldi.

Tarık St. Patrick (Michael Rainey Jr.) yeni bir dünya düzeniyle boğuşurken, dizi, orijinal hikayedeki olaylardan kısa bir süre sonrasında geçiyor. Babası James “Ghost” St. Patrick öldü ve anası Tasha (Naturi Naughton), tetiği Tarik çekmesine karşın cinayetle suçlanıyor. Starz’a gore, “Power Book II: Ghost” prömiyeri, ilk haftasında 7,5 milyon çoklu platform görüntüleme elde ederek, kanal tarihinin en oldukca izlenen yeni dizisi oldu. Starz adına meydana getirilen açıklamada; “Ghost”un çıkış noktasındaki başarısı, Courtney’nin öykü anlatımının kalitesine, “Power” serisinin gücüne ve inanılmaz hayranlarımızın sadakatine bir övgüdür. Courtney, Curtis ve ekiplerinin ‘Power’ evrenini yaratmada başardıkları şey olağanüstülükten başka bir şey değil. İzleyicilerle “Power” yolculuğuna devam edebilmek bir imtiyaz ve önümüzdeki sezonlar için coşku verici yeni yollarla bu dünyanın daha derinlerine inmeyi dört gözle bekliyoruz.” sözlerine yer verildi.

Power Book II: Ghost Dizi Mevzusu

“Raising Inanan”, “Power” karakteri Inanan Stark’ın ilk yıllarında, kısaca ‘90’lı yılların başlangıcında geçecek. “Influence”, siyasal güç arayışındaki Rashad Tate’i takip edecek. “Force” ise Tommy Egan’ın geçmişle bağlarını kestiği ve New York’u arka plana iyice yerleştirdikten sonraki periyodunu anlatacak. Larenz Tate,“Influence”ta Rashad Tate dönüşümü yaşayacak, Joseph Sikora ise “Force” için Tommy olarak geri dönecek.

“Ghost” geçen yıl diye deklare edildi ve orijinal dizinin köklerini anlatacağı açıklandı. Mary J. Blige, Method Man ve orijinal “Power” oyuncu ekibinin birkaç üyesi rol alacak. Starz’ın başkanı ve CEO’su Jeffrey Hirsch “Tv tarihinde bir tek birkaç seçkin şov, aynı anda dört tane etken prodüksiyon ve geliştirme adımı attı. Bu yeni ve coşku verici bölümler, “Power”ın en tartışmalı karakterlerinden bazılarının yolculuğuna devam ederken, kendi içinde bir sınıfta büyüyen karmaşık, değişik karakterlerden oluşan bir topluluk da sunuyor.” dedi.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar