Mükemmel Eşleşme 9.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Mükemmel Eşleşme 9.Bölüm Fragmanı izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Muhteşem Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Keremin eski sevgilisi ile olan fotoğrafını gören Pınar, çılgına döner ve derhal evi ağlayarak terk eder. Yağmurdan Pınarın yerini öğrenen Kerem, derhal Pınarın yanına gider. Aklında tek bir sual vardır, Pınar fotoğrafı gördüyse artık Eceyi öğrenmiştir. Öteki taraftan da, Ahmet Ecenin izini sürer, Ecenin samimiyetine inanmamaktadır. Bu yüzden Ecenin bir taraftan Ahmet'ten kurtulması gerekmektedir. Ahmet'e tuzak kuran Ece, onun evden kovulmasına sebep olur. Fadime ve Firuzenin arası, Fadime'nin eski sevdalısı yüzünden bozulur. Firuze, ikisinin seneler sonrasında kavuşmasının önündeki en büyük engeldir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar