Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Eylül Perşembe izle

 Bu makalemizde sizlere :  Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Eylül Perşembe izle, Atv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Tek Parça İzle!.... Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırılmış olduğu ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışmış olduğu program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni kısmı ile 15 Eylül Perşembe (bugün) hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak.

Uzun süredir DJ Seyyah olarak tanınan Mehmet Karahan'ın cinayetini araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınında gerilmiş anlamış olur yaşandı. Kardeşinin ölümünde şüpheli olarak görülen Fatma Karadağ, ile alakalı her iddiayı yalanlayınca yakını Sevgi Hanım sinirlerine hakim olamadı. Öfkeden deliye dönen Sevgi Hanım, Karadağ'a "O yalan, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım" dedi.

Manisa Turgutlu'da radyoculuk meydana getiren 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılının şubat ayında şüpheli bir halde kayboldu. ATV ekranlarında gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 senedir kendisinden bir ize ulaşılamayan Mehmet Karahan'a ne olduğu araştırılmaya başlandı. Programın bugün gösterilen bölümünde ise gerilim terfi etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Eylül Perşembe Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

 

Faili bilinmeyen vakalar ve kayıpların yanı sıra birçok toplumsal mesuliyet projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalmış olduğu yitik dosyalarını, adam öldürmeye kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, vakaları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar