Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Full izle, ATV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Tek Parça İzle!.... Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırılmış olduğu ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışmış olduğu program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni kısmı ile 12 Eylül Pazartesi bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak.nlı'nın ekibi ve güvenlik müdürlüğü tarafınca, İstanbul Bölme'de soluk kesecek bir kurtarma operasyonu gerçekleştirildi. Komşusu tarafınca gece kulübünde çalıştırılmak için alıkonulan 15 yaşındaki kız evladı, başarıya ulaşmış operasyon yardımıyla kurtarılarak ailesine kavuşturuldu.

Müge Anlı, Kocaeli Gebze'deki evinden, 26 Ağustos'ta konsere diye çıkan ve tam 11 gündür 34 yaşındaki komşusu Arife Aslan tarafınca alıkonulan 15 yaşındaki Asu Arslan'ı, dün akşam soluk kesecek bir operasyonla kurtardı. Müge Anlı, yitik olarak aramış olduğu Asu ile ilgili araştırmalarını sürdürürken Nazlı olarak malum komşu Arife Aslan'ın arkadaşı Yasemin Şahbaz'a ulaştı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Eylül Pazartesi Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

 

Faili bilinmeyen vakalar ve kayıpların yanı sıra birçok toplumsal mesuliyet projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalmış olduğu yitik dosyalarını, adam öldürmeye kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, vakaları aydınlatmaya devam ediyor...

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar