MasterChef Türkiye 74.Bölüm Full izle

MasterChef Türkiye 74.Bölüm ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7TV 8 ekranlarında 17 Eylül Cumartesi MasterChef Türkiye Tek Part olarak izle.. 

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafınca sunulan başarı göstermiş TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek suretiyle ekranda olacak.

 
  • Fragman
 

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

TV8 ekranlarının hepimiz tarafınca büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye'de yeni sürem için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapmış olduğu MasterChef Türkiye'de bu yıl gene rekabet ve coşku dolu bir sürem yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve özetleyen yarışmalar içinde yer edinen MasterChef'te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar