Mahkum 26.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Mahkum 26.Bölüm Fragmanı izle, Fox Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Yaşamış olduğu travmatik sürecin sonucunda inzivaya çekilen Fırat Bulut, cübbesini asıp bir tek kızıyla ilgilenmeye karar vermiştir. Şehrin bazı yerlerinde Sulh Yesari maskesi ile işlenen cinayetler, devleti harekete geçirir. Sulh’ı kutsallaştırmaya çalışan bu psikopatlarla savaşım edebilecek tek şahıs Fırat Bulut’tur. Fırat, bu teklifleri reddeder. Ta ki ölü olarak malum Sulh’ın bu şehirde nefes aldığını öğrenene kadar… Geri dönecektir. Fakat cübbesiz, prosedürsüz ve seçili insanlardan kuracağı hususi ekibiyle...

Ölümler ve büyük ızdırapların içinden sıyrılıp gelen, tekrardan doğduğuna inanan Sulh Yesari, bambaşka biri olarak döner şehre. Artık amacı bir tek kendi öcü değil, ruhu öldürülmüş her insanın öcünü almaktır. Büge ve oğluyla yeni bir gelecek hayal ederken, yerin altında kurduğu mahkum ordusuyla beraber harekete geçer. Hakkaniyet er ya da geç sağlanacaktır.

Yerin altında kendi vicdan terazisiyle hakkaniyet sağlamaya çalışan Sulh, yerin üstünde toplumu bu rahatsız tiplerden korumaya çalışan Fırat… İki öncesiz düşman; esas adaleti bulmak için her zamankinden daha sert bir savaşın içine girerler.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar