Konuşanlar 74. Bölüm Full izle Fragman

 Bu makalemizde sizlere :  Konuşanlar 74. Bölüm Full izle Fragman, Exxen Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..
Başrollerinde Hasan Can Kaya benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Konuşanlar bu hafta yayınlanacak mı?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hasan Can Kaya ile “Konuşanlar” EXXEN’de  www.exxen.com derhal üye ol, 7 gün parasız izle… “Konuşanlar” programı ile gülmeye hazır mısınız? #EXXEN ile kahkahaya doyacaksınız! Çoğunuz bu adı ilk kez duyuyor olabilirsiniz, bundan dolayı ‘Artık ünlendim.’ diyebileceği seviyeye ‘Konuşanlar’ adıyla sergilediği talk show programı yardımıyla geliyor. ‘Kariyerine bu işle mi başladı?’ diyenlere ise cevabımız hayır. Gülmece ve senaryodaki başarısını fark eden Hasan Can, sektöre ‘1 Hanım 1 Adam’ dizisinde senaristlik yaparak başlıyor.

Konuşanlar Mevzusu

Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve büyük hedeflerle gösterim hayatına başlamaya hazırlanan Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinde seyirciyle buluşacak. Prömiyer zamanı yaklaşan yeni dijital platform neredeyse her gün yeni bir içerik duyurusu yapıyor ve yeni dizilerin posterlerini yayınlıyor. Dizilerin yanı sıra birçok keyifli şov ve içerik de gene izleyicilerin beğenisine sunulacak. Bunların en mühimleri ise Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik benzer biçimde adların şov programları olacak. Ülkenin meşhur ve yetenekli oyuncularının kadrolarını oluşturduğu dizilerse şimdiden toplumsal medyada gündem olmayı başardı. İçeriklerin birçoğunun Exxen’le beraber yeni yılda prömiyer yapacağını düşünürsek hoş bir karşılama bizi bekliyor olacak diyebiliriz. Peki bu diziler ve şovlar hangileri? Bu tarz şeyleri sizler içind derledik ve şimdiden heyecanınıza ortak olmayı amaçladık. İşte, Exxen’de yer alacak diziler ve şovlar!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar