Konuşanlar 74. Bölüm Full İzle 9 Eylül 2022 Cuma

 Bu makalemizde sizlere :  Konuşanlar 74. Bölüm Full İzle 9 Eylül 2022 Cuma, Exxen Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

EXXEN platformunda gösterilen Konuşanlar 74. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 74. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafınca sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 74. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 74. Bölüm Tek Parça İzle.

 

Konuşanlar Yeni Sürem

Güldürmen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda gösterilen Konuşanlar 74. kısmı seyretmek isteyen insanoğlu şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce şahıs web ortamında Konuşanlar 74. Kısmı araştırmaya başladı. Konuşanlar programını seyretmek için binlerce şahıs EXXEN platformuna üye oldu diyebiliriz.

 

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok şahıs tarafınca sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki vakaları açıklıkla net bir halde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda konuk olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor. Her insanın cesaret edemediği konuların bu program da özgürce konuşulması kim bilir bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen vakaları sıçış hikayelerini özetleyen insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Konuşanlar 74. Bölüm izle

Konuşanlar 74. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen seyirciler şimdiden web üstünde bu hafta kimin konuk olacağını yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. Konuşanlar 74. Bölüm de izleyenlerin merak etmiş olduğu hangi ünlünün geleceği hakkında araştırma yaptık. EXXEN platformunun en sevilen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kalmış olduğu yerden takipçilerini ve üyelerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden garip konuklarıyla seyirciler ile buluşacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar