Kasaba Doktoru 18.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Kasaba Doktoru 18.Bölüm Fragmanı izle Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar.. Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?
 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ömer'in kurulda verdiği karar Yalçın'ı kurtarırken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine'den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan'ın yaşamı tehlikededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır. Neslihan ve Yalçın, Uluçınar'ın yapısını değiştirebilmek için hastaneye gelir, Hakan'ın tepkisi ile karşı karşıya bırakılırlar. Hakan'ın, Mediha'ya bu kadar süratli organ bulunmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer'in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler mevzusunda Leyla'ya yalan söyler ve vicdan azabı çeker. Nakil için hazırlıklar tamamdır. Mediha mühim bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka çaresi yoktur. Zeynep uyanır fakat fena şans annesinin peşini bırakmaz. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak suretiyle tüm Uluçınarlıları derinden etkisinde bırakır. Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri onarım edebilecek midir? Ömer'in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar