Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

 

Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru dizisinin 16. bölüm özeti oku TRT 1. Kasaba Doktoru dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hakan Erol’u ölümden kurtarırken başka bir gerçeği ortaya çıkarır. Bu sayede kendini ve ekibini kurulda aklar. Geçmişten gelen bir konuk Gümüşok’a bomba şeklinde düşer. Erol’un kızı Neslihan yeni bir düzenin habercisidir. Leyla’nın geçmiş ile ilgili itirafı Ömer ile aralarını ışıtır. Yalçın’ın Hakan’ı kendisi ile tehdit ettiğini öğrenir ve aklı karışır. Mediha ile ilgili gerçekleri Ömer’e söyleyecek midir? Mine Hakan’dan boşanmak için süreci başlatır. Bu haber bir tek Hakan’da değil, evli olduklarını yeni öğrenen Uluçınarlılar içinde da bir şok tesiri yaratır. Hakan, eline ulaşan Mediha ile ilgili dosyayı Ömer’e ulaştırınca çığa dönüşecek olan kar topu yuvarlanmaya adım atar. Ömer öğrendiği bu acı gerçek ile ne yapmış olacaktır? Bu sırada Leyla’nın verdiği haber ile hepimiz için yeni bir dönem başlayacaktır.

Kasaba Doktoru Dizi Mevzusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yarın sete çıkacağı öğrenilen dizi ekibine pek oldukca yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın paylaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Dizi daha öncesinde açıklanan başrol oyuncuları ile Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Ozan Akbaba olarak dikkatleri çekmişti. Ne vakit başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na bomba adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. diziris.com Bigün, ansızın ortadan kaybolur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybolduğunu tam olarak bilmiyordur. Boo Yong-Joo yeniden ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Duygusal Hekim adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazanmak için bir tabip olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için tabip olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonrasında yaşamın kıymetini öğrenir ve aşktan teselli bulurlar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar