Kanal D Neler Oluyor Hayatta 15 Eylül izle

 Bu makalemizde sizlere :  Kanal D Neler Oluyor Hayatta 15 Eylül izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Kanal D Neler Oluyor Hayatta 15 Eylül Perşembe Tek Parça İzle!.....Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül keyifli sunumu ile Kanal D ekranlarında gösterilen program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yapmış olduğu “Neler Oluyor Hayatta” programına sanatçı Gökhan Cenup bağlandı.

Meşhur ismin eski gelini kendisi hakkında “"Kayınpederim şantajla sekiz dairemi üstüne aldı." demişti. Cenup hakkında çıkan iddialara "İddiaların tamamı aslı astarı olmayan. Bu hanım hasta…" sözleriyle cevap verdi.

 

"Bu anlatılanların hepsi yalan.”

Gökhan Cenup eski gelininin iddialarının tamamının aslı astarı olmayan bulunduğunu belirterek "Bu anlatılanların hepsi yalan. Bu insan hasta. Evler varmış, öyleki bir şey yok. Eğer sekiz tane ev var ise, derler ya  “Giderim Bölme Meydanı'nda kendimi asarım”. Yemin ediyorum öyleki bir şey yok." sözleriyle isyan etti. Oğlunun vefatından ilkin eşi Ece Cenup'e bir daire bıraktığını özetleyen Gökhan Cenup "Ona bir tane daire bıraktı. Onu da satmasın diye teyzesinin üzerine bırakmıştı.Teyzesini zorlayarak almış elinden, sattırmış. Sattırdıktan sonrasında da parayı kumarda yemiş." dedi.

Neler Oluyor Hayatta 15 Eylül Perşembe Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yapmış olduğu, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen programı Neler Oluyor Hayatta’da yeni sezonda da en fazlaca takip edilen programlardan olacak.

Kanal D Neler Oluyor Hayatta 15 Eylül Perşembe Son Bölüm İzle!

 
 
 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar