İyilik 11.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  İyilik 11.Bölüm Fragmanı izle, Fox Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde İsmail Demirci ve Hatice Şendil şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu İyilik bu hafta yayınlanacak mı?

 

İyilik 11.Bölüm Fragmanı Full izle

İyilik dizisinin 11.bölüm özeti oku Fox TV. İyilik dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Koray’ın Neslihan’ı gerçeklerle yüzleştirmesi Neslihan’ın sigortalarını attırır. Murat’tan tamamen kurtulmaya kabul eden Neslihan, onu evlatlarından ve holdingden uzaklaştırmak ve beş parasız bırakmak için Damla’ya bir antak kalma teklif eder. Damla, Murat’ı elde edebilmek için Neslihan’ın teklifini kabul edip Murat’a ihanet edecek midir? Murat ise kendini sağlama almak için esasen hastanelik olan Şahika’dan tamamen kurtulma planlarına ve Sinan’ı da Neslihan ve Şahika’dan uzaklaştırıp kendi tarafına çekme planlarına adım atar.

Sinan’ın Damla’yı kız arkadaşı olarak Neslihan’ın evine yemeğe getirmesi hem Neslihan’a hem Murat’a büyük bir şok olur. Sadece Sinan’ı kullanarak Neslihan’ın Murat’tan ayrılmasına sebep olmak isteyen Damla’nın planı ters teper ve Neslihan, Damla’ya direnme onu kendi tuzağına esir eder. Damla’yı Sinan’la beraber görmeye tahammül edemeyen Murat ise ikisinin evlenmesine engel olabilmek için son kozunu oynar. Murat’ın sürprizinin Şahika başta olmak suretiyle her insanın üstünde büyük bir tesiri olacaktır…

İyilik Dizi Mevzusu

İyiliği yalnız iyiler anlamış olur, kötülüğü hepimiz! sloganıyla dikkat çeken yeni dizi Medyapım tarafınca Fox TV için hazırlandı. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ü gördüğümüz yapımda eşinin şirketinde CEO olan Zirve’un ihanetle sınandığı müthiş bir öykü ekranlardaki yerini alacak. Başarı göstermiş oyuncular İsmail Demirci (Zirve) ve Hatice Şendil’i (Ceyda) çift olarak izleyeceğimiz dizide Ceyda’nın komşusu olan ve hikayede kilit bir rol üstüne alan Damla karakterine ise Sera Kutlubey yaşam verecek. Meşhur oyuncu Perihan Harp’ın da kadrosunda yer almış olduğu dizi için geri sayım başladı.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar