İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Full İzle , Netflix Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

İnsanlar İkiye Ayrılır Konusu Mevzusu

İnsanlar İkiye Ayrılır, borç öğrenim eden bir firmanın çalışanlarının öyküsünü mevzu ediyor. Bir şirket, bankaların çeşitli nedenlerle peşine düşmediği borçları satın alır. Duygu ve Bahadır da her ne olursa olsun borçları öğrenim eden bu firmanın çalışanlarındandır. Kısa sürede firmanın en başarıya ulaşmış elemanlarından biri haline gelen Duygu, en yüksek tahsilatı icra eden çalışanın ek prim kazanılmış olduğu firmada Bahadır’la kıyasıya bir rekabete girişir. Bigün ikili, Ceren Gürel bir borçlunun dosyasını takip etmeye adım atar. Bayanı sıkıştırmak için çeşitli oyunlar oynayan Duygu ve Bahadır, bu sırada işin sonunda alacakları prim için birbirlerine karşı savaşım eder.

 

İnsanlar İkiye Ayrılır Oyuncuları

Oyuncular ; Burcu Biricik ; Pınar Deniz ; Aras Aydın ; Başak Daşman ; Erdem Akakçe.

İnsanlar İkiye Ayrılır hangi platformda?

Reed Hastings ve Marc Randolph tarafınca Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Örneksiz yapımları ülkelere bakılırsa gösterilen dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda vakit mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve hususi olmak olmak suretiyle 3 değişik ücret ve ayrıcalıklara haiz plan yer ediniyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek aygıt, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki aygıt, 1080p Çözünürlük
  • Hususi Plan: Aylık 77,99 TL – Dört aygıt, 4K + HDR

 Netflix Filmleri İzle

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar