House of the Dragon 4.Bölüm Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  House of the Dragon 4.Bölüm Full  izle,  Ekranlarda Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Paddy Considine, Matt Smith (XI), Olivia Cooke benzer biçimde sevilen oyuncularının yer almış olduğu House of the Dragon bu hafta yayınlanacak mı?

 

House of the Dragon 4.Bölüm izle

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

George R.R. Martin, HBO’nun “Game of Thrones” prequel serisi “House of the Dragon” ile bu yıl Amazon Prime Video’nun “The Lord of the Rings: The Rings of Power” içinde yaşanacak rekabetçi ruhunu gizlemiyor. “House of the Dragon”, 21 Ağustos’ta prömiyer meydana getirecek ve peşinden 2 Eylül’de, Prime Video’da “LOTR” lansmanı yapılacak. Her iki dizi de yeni bölümlerle aynı anda seyirci karşısına çıkacak.

Martin, tv izleyicilerinin daha fazlaca destansı ve fantastik projeler izleyeceği için heyecanlı olsa da “Dragon”ın “Rings”i yenmesini istiyor. Martin, Santa Fe Edebiyat Festivali’nde The Independent’a verdiği demeçte, “Yüzükler“e karşı “Ejderha Evi”! Bu savaşı kim kazanacak? Niçin daima bunu yapmak zorunda olduklarını bilmiyorum. Ümit ederim, her iki şov de başarıya ulaşmış olur. Yeterince rekabetçiyim. Ümit ederim daha başarıya ulaşmış oluruz. Altı Emmy kazanırlarsa ki ümit ederim kazanırlar, ümit ederim yedi tane kazanırız fakat gene de, fantastik tür için iyidir. Türü fazlaca seviyorum. Bilim-kurgu da seviyorum. Televizyonda daha çok program isterim.” dedi.

House of the Dragon Dizi Mevzusu

Game Of Thrones dizisinin spin-off projesi olan House of the Dragon, Targaryen Hanesi’nin öyküsünü mevzu ediyor. Game Of Thrones’da yaşananlardan 300 yıl öncesinin aktarılacağı dizi, George R. R. Martin’in Fire & Blood kitabından uyarlanıyor.

Yüzüklerin Efendisi hakkında konuşan Martin, “Bildiğiniz benzer biçimde bu birazcık acayip bir antak kalma. Amazon, Tolkien’i satın aldı, sadece aslına bakarsak kitapların hiçbirini almadılar. “Yüzüklerin Efendisi”ni alamadılar, “Hobbit“i alamadılar, “Silmarillion”u bile alamadılar. “Farmer Giles of Ham” ya da “Leaf by” aldıklarını sanmıyorum fakat eklerini aldılar sanırım ve bununla ilgili bir İkinci Çağ hikayesi inşa ediyorlar. Bununla ilgili pek fazlaca efsaneleşmiş var, bu yüzden ne yaptıklarını görmek garip olacak.” dedi.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar