House of the Dragon: 1. Sezon 4. Bölüm Full izle Fragmanı (HBO)

 Bu makalemizde sizlere : House of the Dragon: 1. Sezon 4 Bölüm Direk Youtube üzerinden izlemeniz İçin fragman yayınlıyoruz..

House of the Dragon, George RR Martin'in Fire & Blood'ına dayanan Game of Thrones'un halefi şovudur, House Targaryen'in GoT'deki olaylardan 300 yıl öncesini konu alıyor. House of the Dragon'un showrunner'ları Ryan Condal ve savaşta test edilmiş GoT gazisi Miguel Sapochnik. Game of Thrones olaylarından 300 yıl önce geçen dizi, kardeşi kardeşe ve ejderhayı ejderhaya karşı koyan Targaryen Hanesi için çalkantılı bir dönemin hikayesini anlatıyor. Tartışma noktası: Tabii ki Demir Taht'a kim hükmedecek. "Şovun ne hakkında olacağı hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek isterseniz... aslında o fasulyeleri dökemem," diye alay etti Martin blogunda, "ama iki antolojinin bir kopyasını almak isteyebilirsiniz. Gardner Dozois, Dangerous Women ve Rogues ile yaptım ve ardından ArchmaesterGyldayn'ın tarihi Fire & Blood'a geçtim. Tehlikeli Kadınlar, Martin'in "Prenses ve Kraliçe veya Siyahlar ve Yeşiller" adlı "35.000 kelimelik kısa roman" olarak tanımladığı, "Ejderhaların Dansı, büyük iç savaş hakkında" olan şeyleri içerir. A Game of Thrones olaylarından yaklaşık iki yüzyıl önce Westeros'u parçaladı.” Rogues, bu arada, Martin'in "Prens Daemon Targaryen'in erken yaşamını, maceralarını, kötülüklerini ve evliliklerini" anlatan "The Rogue Prince or, a King's Brother" adlı hikayesini içeriyor. Buz ve ateş." Son olarak, Kasım 2018'de yayınlanan Ateş ve Kan romanı, Targaryenler'in Westeros'taki iki bölümlük tarihinin ilk romanıdır. “A Game of Thrones olaylarından yüzyıllar önce, Kitabın yazarının sitesindeki açıklamasına göre, Valyria Kıyametinden hayatta kalan tek ejderha lordları ailesi olan Targaryen Hanesi, Ejderha Kayası'na yerleşti”. "Ateş ve Kan, masallarına Demir Taht'ın yaratıcısı efsanevi Fatih Aegon ile başlıyor ve bu ikonik koltuğu korumak için savaşan ve neredeyse hanedanlarını parçalayan iç savaşa kadar savaşan Targaryen nesillerini anlatmaya devam ediyor. ayrı.” House of the Dragon, Targaryen iç savaşı olan Ejderhaların Dansı hakkında olacak. George RR Martin'in katılımı hakkında sadece kendisinin söylediğini biliyoruz. 


George RR Martin şunları söyledi: "[House of the Dragons]'a bir dereceye kadar dahil olmayı bekliyorum... GAME OF Thrones'un ilk dört sezonu... Şunu tam olarak açıklığa kavuşturmama izin verin... WINDS OF WINTER'ı bitirip teslim edene kadar herhangi bir senaryo almayacağım. Hâlâ kış geliyor ve HOUSE'nin bir bölümünü yazmayı ne kadar çok istesem de WINDS benim önceliğim olmaya devam ediyor." House of the House'da görmeyi bekleyebileceğiniz şeylerin ilk tadımını size sunan bu Ejderha Evi videosunun keyfini çıkarın. Dragon. Telif Hakkı Feragatnamesi 1976 Telif Hakkı Yasası'nın 107. Bölümü uyarınca, eleştiri, yorum, haber raporlama, öğretim, burs ve araştırma gibi amaçlarla "adil kullanım" için izin verilir. Adil kullanım, telif hakkı yasasının izin verdiği bir kullanımdır. aksi takdirde ihlalde bulunabilirsiniz. 


Game Of Thrones FireAndBlood Aile Dostu öğretim, burs ve araştırma. Adil kullanım, aksi takdirde ihlal edebilecek telif hakkı yasasının izin verdiği bir kullanımdır. Game Of Thrones FireAndBlood Aile Dostu öğretim, burs ve araştırma. Adil kullanım, aksi takdirde ihlal edebilecek telif hakkı yasasının izin verdiği bir kullanımdır. Game Of Thrones FireAndBlood Aile Dostu


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar