Google Sponsor 2

Hande KazanOva 05 – 11 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Google Sponsor 3

Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık Uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç yorumları, astroloji meraklıları tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları sayesinde günlerinin nasıl geçeceğini öğrenmek isteyenler, ''Bugün aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?'' sorusuna yanıt arıyor. Gezegenlerin burcunuza verdiği mesajları öğrenmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Peki, bugün burcunuzu neler bekliyor? Günün en şanslı ve en kazançlı burcu hangisi? İşte Hande KazanOva 05 – 11 Eylül Haftalık Burç Yorumları İşte detaylar..Koç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar bu hafta başlangıcında Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte kendinizi işinize gücünüze kaptırabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken çalışmaktan, üretmekten başka insanoğlu için bir şeyler yapmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz ve mükemmeliyetçi tavırlarınız ön plana çıkabilir. Fakat bu mükemmeliyetçi tavırlar bu sefer hakkaten de işinize yarayacak ve birlikte çalıştığınız insanlara yardım etmekten tutun da her tür mevzuda sizi yukarıya taşıyacak. Önünüzdeki 3 hafta süresince sağlıkla ilgili mevzularda da herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız.

Bu hafta Dolunaya doğru giderken bazı mevzu ve vakaları iyi tamamlamanız gerekecek. Kariyer ve meslek alanlarınız bu hafta ön plana çıkarken koşuşturmalarınızın arttığını görmüş olacaksınız. Bu Dolunayda bir olayın iç yüzü ile karşılaşabilirsiniz. Hem de fantazi dünyanızın oldukca fazla çalıştığını görebilirsiniz. Başka insanlara yardım etmek, hastanede kalan bir yakınınıza refakatte bulunmak bunun şeklinde sizin dışınızda gelişen vakalar hayatınızda oldukca daha mühim olacak. Kim bilir kendinizi oldukca daha büyük bir açıdan görmek isteyeceksiniz ve bu süreçte de bazı mevzuları oldukca daha rahat kabul edeceksiniz. Bu zamanda korkularınızı oldukca fazla beslemeyin, yapabileceklerinizi yaptıktan sonrasında gerisini Tanrı’a havale etmek en doğrusu olacaktır. Yakın çevrenizdeki insanların sorunları, onlarla olan girişimlerinizdeki problemler öne çıkabilir.

Merkür aynı gün Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. 23 Eylül’e kadar ikili ilişkiler ve hususi hayatınızda bazı konuların yeniden yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 2015-2016 senesinde yaşadıklarınıza benzer bazı mevzular tekrardan devreye girebilir. Bu dönem mühim bir girişimde mühim bir anlaşmada bulunmamaya çalışın, ortaklı işlerinizde bazı mevzuları tekrardan ele almanız gerekecek. Bu dönem bilhassa anlaşmalar, görüşmeler, sözleşmelere imza atmak anlamında çok da fazla uygun bir süreç değil. Bir ortağınız var ise onunla bazı noktalarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Eski aşklar, eski ilişkiler bu zamanda tekrardan karşınıza dikilebilir.


Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar dış ortamlardan alacağınız mühim haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz ve derhal hafta başlangıcında Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte aşka ve keyfe daha çok vaktinizi harcayacağınız, kendinizi bu alanlarda göstermek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Evladınız var ise bu dönem onunla olan ilişkilerinizde ergonomik yönleriniz ön plana çıkarken eleştiri tarafınızı birazcık daha seviyor olacaksınız ve karşı tarafı eleştirmekten de geri durmayabilirsiniz. İlişkiler hayatınızda mühim olacak, aşka ve mutluluğa daha çok yer vermek isteyeceksiniz. Sportif faaliyetler, hobiler bununla beraber riskli işler alanında şansınızın yüksek olacağı bir dönem.

Öteki taraftan 10 Eylül itibariyle bir Dolunay gerçekleşecek ki bu Dolunay sizin toplumsal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek. Arkadaşlarınıza dair bu dönem birazcık fazla fedakâr olduğunuzu, onların koşullarının belirsiz ve karmaşık olmasından kaynaklı olarak sizin de kafanız karışabilir. Hem de toplumsal çevrenizde meydana gelen mevzu ve vakalarla daha çok ilgili olacaksınız fakat bırakmanız ihtiyaç duyulan mevzular gene arkadaşlık ve çevre ilişkileriniz olacak. İşten elde edilmiş gelirlerinizde artışlar söz mevzusu olurken öteki taraftan hayalinizde ya da ulaşmak istediğiniz hedeflerinizde ne kadar hayalperest davrandığınızı bu Dolunayla birlikte görebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Dolunay zamanlarında denge oluşturmak oldukca önemlidir. Hususi hayatınız ve toplumsal çevre ilişkileriniz içinde denge kurmaya itina gösterin.

Gene bu Dolunayda Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. İş, hizmet ve sıhhat alanlarında 23 Eylül’e kadar bazı testlere ya da kontakt sıkıntılarına doğal olarak olabilirsiniz. 23 Eylül’e kadar iş değişiklik yapmak, yeni bir projeye adım atmak, yeni bir işe girişmek anlamında doğru bir süre dilimi olmayacak. Bazı arkadaşlarınızla aranızda kontakt problemleri görünürken bu dönem eskiden karşınıza gelmiş bazı sıhhat problemleriyle gene uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte herhangi yeni bir adım atmaktan mümkün olduğunca uzak durun.


İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, ortak para meseleleri, ödemelerle haftanıza başlıyorsunuz. Derhal bu Pazartesi Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte evinize, ailenize, yuvanıza daha çok vaktinizi harcayacağınız ve aile bağlantılarınızı kuvvetlendirmek için harekete geçeceğiniz bir sürece merhaba diyorsunuz. Evinizde boya, badana, tadilat, tamirat işleri, bahçe bakımları bununla beraber yapılması ihtiyaç duyulan mühim konuların devreye girmesi ehemmiyet kazanırken, aile büyüklerinizle aranızdaki bağlantıları kuvvetlendirmenin de yolunu bulacaksınız fakat oldukca eleştirel ve mükemmeliyetçi davranmamak şartıyla. Evinizde konuk ağırlamak bu dönem mühim olabilir. Evinizi güzelleştirmek ya da evle ilgili mevzularda harekete geçmek anlamında da destekleniyorsunuz fakat elinizi acele tutun şu sebeple 10 Eylül’de Merkür’de gerilemeye başlamış olacak.

Merkür sizin aşk evinizde geriliyor şu demek oluyor ki 23 Eylül’e kadar aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkilerinizde, hobilerinizde, sanat içerikli faaliyetlerde bazı sorun ve sorunlara, kontakt problemlerine açık olabilirsiniz. Bu zamanda sanat içerikli bir işiniz var ise, bu sanat içerikli işlerinizi tekrardan ele almak, tamamlanması ihtiyaç duyulan mevzular üstüne eğilmek oldukca daha doğru olabilir. Spora başlıyorsanız ya da herhangi bir hobinizi harekete geçireceksiniz bunların yarım kalma olasılığı da yüksek. Öteki taraftan 23 Eylül’e kadar tamamlanmamış, yarıda kalmış aşklar tekrardan karşınıza gelebilir. Ihmal etmeyin buradaki ana sorun tamamlanmak suretiyle karşınıza gelmesi. O yüzden eski aşkınız karşınıza çıkarsa ya da bu aralar onu gereğinden fazla düşünüyorsanız bazı mevzuları konuşmak, nihayete erdirmek, tamamlamak suretiyle tekrardan bir araya gelme potansiyeliniz var.

10 Eylül’de ek olarak bir de Dolunay gerçekleşecek, siz bu Dolunayı kariyer ve meslek alanlarınızda yaşayacaksınız. Bu dönem kariyerinizde ve meslek hayatınızda fedakâr yönleriniz ön plana çıkarken aslına bakarsak ne kadar hayalci ve hayalperest davrandığınızı da görme olasılığınız var. Bazı ilişkilerde aslına bakarsak mevzuları oldukca daha net algılayacaksınız. Bu mevzular para ile ilgili olabilir ve parasal mevzularda aslına bakarsak yönlendirildiğinizi, bazen kullanıldığınızı ve aslına bakarsak çok da fazla gereksiz fedakarlıklarda bulunduğunuzu görebilirsiniz. Sinirsel gerginliklerinizi, ani kararlarınızın iş hayatınızı etkilemesini, cemiyet önü ilişkilerinizi bu Dolunay zamanı dengelemeye çalışın. Annenizin yaşamı ya da eşinizin ailesinde bazı dağınıklıklar, karmaşalar, belirsizlikler tam da bu Dolunay zamanı bu alanlarda denge sağlamanız icap ettiğinin altını çiziyor.

 Yengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ikili ilişkiler ve hususi hayatınızın detaylarıyla haftanıza giriş yapıyorsunuz ve Pazartesi günü Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle birlikte iletişimsel işlerinizde kendinizi göstereceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yakın çevre ilişkileriniz, akrabalarla olan bağlantılarınız güzelleşirken kendinizi güvene alma ihtiyacınızın da yüksek olacak. Bazen ergonomik olacak bazen da gerçekçi tavırlarınızla ilişkilerinizde karşı tarafı fazlasıyla eleştirmeye açık olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında yapılması ihtiyaç duyulan mühim işler var ise bu işleri ele almanın ve bu işlere verimli bir halde yaklaşmanın tam zamanı.

Cumartesi günü Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve siz bu Dolunayı gezi, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla yapılacak her türlü iş, ticari faaliyetler ve hukuk alanında yaşayacaksınız. Bu alanlarda bazen ne kadar fedakâr olduğunuzu nerede hayalci olduğunuzu ve hayalperest davrandığınızı oldukca net göreceğiniz bu Dolunay’da, uzak yerlerden gelecek haberler bazen kafanızı karıştırabilir. Yakın çevrenizin mevzularına odaklandığınız bu zamanda sizin dışınızda gelişecek vakalar ve dış dünyadaki çevre ile bağlantılı mevzu ve vakalar bu Dolunayın ana mevzusu olacak. Örnek olarak bir seyahatinizde bir hayal kırıklığı ya da bazen bir zorlanma ya da extra bir işin devreye girmesi şeklinde durumlar da söz mevzusu olabilir. Bilhassa hukuki bir davanız var ise tam da bu Dolunay zamanı alacağınız haberlere dikkat edin.

Öteki taraftan Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. 23 Eylül’e kadar emlak alım satım, kiralama ve yer değişiklik yapma şeklinde işleriniz var ise mümkün olduğunca uzak durun. Aile büyüklerinizle bu dönem kontakt sıkıntılarına açık olacaksınız. 2015-2016 yıllarında neler yaşamıştınız, aile ortamlarınızda hangi meseleler devreye girmişti bir düşünün. Tam da o dönemde yarım kalmış, tamamlanmamış mevzu ve olayların gene bu Merkür gerilemesinde karşınıza geldiğini görebilirsiniz.


Aslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, yapılması ihtiyaç duyulan günlük işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Koşuşturmaların yüksek olduğu yedi gün, parasal mevzular hayatınızda mühim olmaya başlıyor. Mühim bir mevzu ile uğraşacaksınız bu Dolunay zamanı. Fakat Venüs’ün Pazartesi günü Başak burcuna geçmesiyle birlikte maddi mevzularda neler yapmış olup neler yapamayacağınızı farkına varacaksınız. Kazançlarınıza odaklanacaksınız, para ile ilgili mevzular finansal bazı çözümler karşınıza gelirken bununla beraber hem işinizle ilgili mevzulara hem de sağlığınızla ilgili alanlara para harcamayı bu dönem sevebilirsiniz.

Öteki taraftan Cumartesi günü gökyüzünde bir Dolunay gerçekleşiyor siz bu Dolunayı ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınız, eşinizin, partnerinizin parası ile ilgili mevzu ve vakalar bu Dolunay zamanı gündeminize yerleşebilir. Sevdiğiniz insanoğlunun parasal mevzularda ne kadar dağınık bulunduğunu, parasal mevzularda ne kadar eli bol ve eli açık bulunduğunu fark edebilirsiniz. Tam da kendi kazançlarınıza odaklandığınız bu dönem sevdiğiniz insanla aranızda parasal mevzularda gerginliklere açık olmak da mühim olacak fakat buranın ana mevzusu kendinizi akışa bırakmanız. Eğer karşı taraf fazlasıyla harcıyorsa mühim bir borcun altına girdiyse başkalarına yardım ediyorsa bunda da bir hayır vardır diyerek ilerlemeye itina gösterin. Öteki taraftan bir borç ya da ödemeyle de uğraşmanız söz mevzusu olabilir. Ya bu dönem arkadaşlarınızın ev ve aile hayatında zorlanmalar görülebilir.

Aynı gün 10 Eylül Cumartesi günü Merkür Terazi burcunda gerilemeye başlamış olacak. 23 Eylül’e kadar iletişimsel mevzularda bazı sorun ve problemlerle karşı karşıya gelme ihtimaliniz var. Telefon alacaksanız, bilgisayarınızı değiştirecekseniz ya da teknolojik bir aletler almak istiyorsanız bu alanlarda sorun ve problemlere açık olabilirsiniz. Gene ilişkiler hayatınızda görünür olacak 23 Eylül’e kadar yakın çevrenizle ilişkilerinizde arabuluculuk görevi yapıyorsanız bu görevlerde bazen problemlerle de karşı karşıya gelme ihtimaliniz var. İşle ilgili mevzularda dikkatli adımlar atmayı dikkatsizlik etmeyin.


Başak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar sizin için keyifli haftalardan bir tanesi başlıyor ve derhal Pazartesi günü Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle birlikte kendinize oldukca iyi bakacaksınız. Görüntünüzü yenilemek, uzun süreden beri planladığınız düşündüğünüz mevzularda adım atmak isteyeceksiniz. Sosyalleşecek, alışveriş yapacaksınız, kendinizi düşünerek öteki insanları oldukca fazla umursamayacaksınız ki bu size hakkaten iyi gelecek.

Bu haftanın geneline baktığımızda hafta ortası itibariyle işinize gücünüze odaklanacaksınız. 10 Eylül günü Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor, bu Dolunayda ikili ilişkiler ve hususi hayatınıza dair mühim kararlar alabilirsiniz. Aslına bakarsak ilişkilerinizde ne kadar fedakâr ve verici olduğunuzu ya da bazı noktalarda ne kadar hayalperest davrandığınızı fark edebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde mühim mevzular gündeme gelirken sözlenme, nişanlanma, yeni bir ilişkiye başlama, ilişkinizde mühim kararlar alma bu Dolunayın mevzularından olacak. Partnerinizle göz önünde, cemiyet içinde gerginlikleriniz, tartışmalarınız yüksek olabilir.

Öteki taraftan gene aynı gün 10 Eylül günü Merkür Terazi burcunda gerilemeye başlamış olacak. Para ile ilgili mevzularda 23 Eylül’e kadar dikkatli adımlar atmaya itina gösterin. Alım satım, kiralama, ticari faaliyetleriniz var ise bu dönem alacaklarınızı öğrenim etmek, parasal mevzularda çözümler üretmek çok da fazla kolay olmayabilir. Daha öncesinden çalıştığınız insanlarla parasal mevzularda iş bağlantılarınızı oturtmaya çalışmalısınız. Hiç kimseye borç vermemeli, kimseden borç almamalısınız ya da hiç kimseye kefil olmamalısınız. 10 Eylül’e kadar işleri toparlamaya çalışın, 10 Eylül’den sonrasında hem 23 Eylül hem de 2 Ekim’e kadarki dönem birazcık daha dikkatli adımlar atmanız gerekecek.


Terazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, ailenizden alacağınız mühim haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Ev, aile, yuva ile ilgili mevzular bu haftanın geneline damgasını vuracak fakat her şeyden önemlisi sağlığınıza ve iş hayatınızda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir Dolunaya doğru gidiyorsunuz.

Pazartesi günü Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle birlikte elinizi ayağınızı mühim işlerden çekeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Venüs sizin yükselen yöneticiniz olduğundan mühim işlerle uğraşmak, parasal mevzularda dikkatinizi bu alanlara vermek oldukca kolay olmayabilir. Bu dönem pilinizi şarj etmek, yalnız olmak, yaşamı anlamlandırmak anlamında talihli olacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler mevzusunda hayatınızda mühim kapıların aralandığını görebilirsiniz fakat onun dışındaki işlerde çok da fazla etken yer almayabilirsiniz. Esasen canınız da bunlarla uğraşmak istemeyecek. Birazcık daha bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeniz ve moralinizi yüksek tutmanız ihtiyaç duyulan bir dönem olacak.

Tam da 10 Eylül Cumartesi günkü Dolunay sizin iş, hizmet ve sıhhat alanlarınızda gerçekleşecek. Tam da bu dönem sağlıkla ilgili mevzularda dikkatli olmaya itina gösterin. Kafanızda bazı belirsizlikler olabilir, oldukca acele moralinizin aşağıya çekildiğini görebilirsiniz. Gündelik hayatınızın ritminde belirsizlikler, karmaşalar, kararsızlıklar devrede olabilir ve ayaklarınızla ilgili sorun ve problemlerin nüksettiğini, hormonal ve salgı sisteminizde bazı zorlanmaların bulunduğunu fark edebilirsiniz bu Dolunay zamanı. Korona şeklinde bulaşıcı hastalıklara da bu süreçte dikkat etmekte yarar var. Havuza giriyorsanız mantar kapma riskine, zehirlenme riskine karşı dikkatli olun. Birlikte çalıştığınız insanlara karşı inanılmaz bir hoşgörme gösterdiğiniz bir dönem. Hatta bazı noktalarda birçok insanoğlunun yükünü de taşıdığınızı görmüş olacaksınız. Bu Dolunay’da bu konuların iyice ortaya çıkması söz mevzusu olabilir.

Dolunay zamanı Merkür de Terazi burcunda geriliyor, sizin için hakkaten eleştiri zamanlar. 23 Eylül’e kadar hayatınızla ilgili mevzularda mühim kararlar almayın, mühim girişimlerde bulunmayın, kendinizi yanlış ifade etmeye açık olacaksınız. Cemiyet önü konuşmalarınızda kendinizi ifade ederken yanlış ifadeler ve yanlış kullanımlarla insanoğlu tarafınca hem zorlanabilirsiniz hem de kendinizi yanlış noktalara çekebilir ya da yanlış ifade edebilirsiniz. 2015-2016 yıllarını şöyleki bir hatırlayın, o dönemde yaşadıklarınıza benzer mevzu ve vakalar tekrardan karşınıza gelecek. Mühim girişimlerde bulunmayın.


Akrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, yakın çevre iletişiminizin yüksek olacağı haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizde kim var ise bol miktarda telefon trafiği, yapılması, halledilmesi ihtiyaç duyulan işlerle bu hafta başlamış olacak. Bu hafta ek olarak mühim mevzuları içinde barındıracak. Yeni ortamlara ve yeni çevrelere bol miktarda girdiğiniz, yeni insanlarla tanışma arzunuzun yüksek olduğu bir dönem. Bir ihtimal şimdiye kadar bu alanlar etken çalışıyordu fakat Pazartesi itibariyle Venüs’ün buraya geçmesiyle dikkatleri üzerinize çekecek bununla beraber yeni insanoğlu tanımaktan mutluluk duyacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda insanoğlu sizi konuşuyor olacaklar. O yüzden ilişkiler ve ilişkilerle büyümek bu dönem mühim olacak. Tam da bu ilişkilerin sonucunu aşk hayatınızda alacaksınız.

Cumartesi günü bir Dolunay gerçekleşiyor, bu Dolunay aşk evinizde oluşacak. Kendinizi kaptıracağınız bir aşkın ya da sevginin ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Büyülenebilir, karşı tarafa oldukca fazla paye verebilirsiniz. Aşkta hayalci ve hayalperest davranabilirsiniz fakat bu dönem çevrenizin sizi tanıştırdığı insanlara karşı bakış açınız bu olacak. Öteki taraftan hayatınızda bir insan var ise bu zamanda o insanoğlunun üstüne oldukca fazla titrediğinizi ve o insanı oldukca daha hususi bir yere koyduğunuzu fark edebilirsiniz. Çocukla ilgili mevzular hızlanırken bir bebek haberi gündeme bomba şeklinde düşebilir, ortalığı karıştırabilir. Toplumsal çevreniz ve hususi hayatınız arasındaki dengeyi korumak bu Dolunay çok da fazla kolay olmayabilir birazcık yaşamın akışına kendinizi bırakmayı dikkatsizlik etmeyin. Gene parasal mevzularda, harcamalarınız mevzusunda bu dolunay dikkatli olun, risk almayın.

Aynı gün 10 Eylül’de Merkür Terazi burcunda gerileyecek. Geçmiş mevzu ve vakalarla oldukca fazla ilgili olacaksınız. Çözülmemiş mevzu ve vakalar karşınıza temcit pilavı şeklinde gelebilir. 2015-2016 senesinde bazı vakalar yaşadıysanız bu olayların çözüme yetişmesi gerekecek. Ne olursa olsun 2 Ekim’e kadar oldukca büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durmaya itina gösterin, para ile ilgili mevzularda işinizi şansa bırakmayın, büyük adımlardan kaçının.

 


Yay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, parasal mevzularla haftanız başlıyor. Para alacak verecek dengesi mühim olurken bu hafta mühim iş anlaşmaları, görüşmeleri, aileyle ilgili mevzular ve kariyer koşturmaları gündeminize yerleşecek. Pazartesi günü itibariyle Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle kariyeriniz ve meslek hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir sürece merhaba diyorsunuz. Üstlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Kendi gücünüzü onlara aktarabilecek, doğru ilişkiler kuracaksınız bununla beraber cemiyet önü ilişkilerinizde ve işlerinizde hepimiz sizi konuşuyor olacak. Bu dönem tanıştığınız insanlara dikkat edin.

Bu hafta cumartesi günü Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlamış olacak. 23 Eylül’e kadar arkadaşlık ve toplumsal çevre alanlarınızda Merkür gerileyecek. Bazı arkadaşlarınızla kontakt sıkıntılarına açık olabileceğiniz şeklinde arabuluculuk görevi yapıyorsanız, bazı arkadaşlarınızın içinde köprü görevi görüyorsanız bu dönem en fazla sıkıntıyı siz yaşayabilirsiniz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetlerde sorun ve problemlerle karşı karşıya gelme ihtimaliniz de yüksek görünüyor. Daha öncesinden tamamlanmamış işleri bu zamanda yapmak oldukca daha mantıklı ve zekice olabilir. Eski arkadaşlarla buluşmak ve görüşmek anlamında sizi destekleyen bir süreç olacak.

10 Eylül Cumartesi gerçekleşecek bu Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşuyor. Demek ki aileyle ilgili mevzularda mühim bir duyarlılık ya da aileyle ilgili mevzularda mühim bir çözülmeye, kafa karışıklığı ya da bazı noktalarda problemlerle karşı karşıya gelme ihtimaliniz var. Ev ortamlarınızda enerjiniz düşük çalışacak bu Dolunay zamanı ve hem ilişkinizde, hem toplumsal ilişkilerinizde gerilmiş ve agresif tavırlar devrede olabilir. Ailenizdeki insanların bazı noktalarda sizi kandırdığını, etkilediğini fark edebilirsiniz onlara karşı fedakarlıklarınızın da yüksek bulunduğunu bu Dolunayla birlikte görecek ve öğreneceksiniz. Evle ilgili mevzularda hayata bakış açınız gerçekçi değil, evle ilgili mühim girişimlerde bulunmamaya itina gösterin.Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, haftanıza kendi talep ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta sizin için mühim vakaları ve adımları içinde barındırıyor. Bir kere yüksek haftalardan bir tanesi fakat gezegen geri gidişleri ve Dolunay da bu haftaya damgasını vuracak. Venüs Başak burcuna geçiyor gezi etmekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Başka kültürlerle bir arada olmak, yeni insanoğlu tanımak, iş bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, medya sektöründe çalışıyorsanız radyo, tv alanlarında mühim insanlarla bir araya gelmek ve ticari ve hukuki faaliyetlerinizde de işlerinizi toparlamak anlamında Venüs size 3 hafta süresince göz kırpacak.

Öteki taraftan hafta sonuna doğru bir Dolunay etkisine gidiyoruz ve bu Dolunayı yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Akrabalar, kardeşler ya da yakın çevrenizde kim var ise o kişilerin hayatında mühim vakalar devreye girebilir, o insanların hayatlarıyla ilgili mevzularda kimi zaman hayalci davrandığını fark edebilirsiniz ya da siz onlara karşı oldukca fedakârca hareket edebilirsiniz, yumuşak karnınız devrede olacak. Bu dönem içinde yakın çevrenizdeki insanların sizi oldukca kolay etkilemesi de söz mevzusu olabilir. Büyük girişimleriniz, mühim planlarınız var ise yakın çevrenizdeki insanlardan oldukca acele etkilenecek bununla beraber o insanların hayatındaki sorun ve problemlerin aslına bakarsak sizi de birazcık aşağıya çektiğini görmüş olacaksınız. Vakaları akışına bırakmayı dikkatsizlik etmeyin. Gene çalıştığınız insanlara karşı sinirli ve agresif tutumlardan uzak durun.

10 Eylül’de Merkür Terazi burcunda gerileyecek kariyer ve meslek alanlarınızda Merkür geriliyor. 23 Eylül’e kadar büyük kariyer değişimlerinden, iş değişimlerinden mümkün olduğunca uzak durmaya itina gösterin. Önünüzdeki dönemde bir topluluk önünde konuşacaksanız, bir lansmanınız olacaksa ve bunun duyurusunda bulacaksınız bununla ilgili mevzu ve vakalarda sorun ve problemlerle karşı karşıya gelme ihtimaliniz var. Annenizle olan iletişiminize her zamankinden daha çok dikkat edin.


Kova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, haftanıza birazcık isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz fakat oldukca uzun sürmeyecek, Çarşamba günü itibariyle şartlar sizin tarafınıza geçiyor. Bu hafta para ile ilgili mevzularda mühim insanlarla bir araya gelme potansiyeliniz yüksek.

Pazartesi günü Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte maddi mevzularda neler yapabileceğinizi görmüş olacaksınız. Bir borcun altına girmek, borçlarınızı yapılandırmak, parasal mevzularda alacaklarınızı öğrenim etmek, vergi, kredi alanlarınızın daha da doğru bir halde akması mühim olacak ve parasal mevzularda kazançlarınızın arttığını görmüş olacaksınız. Eşiniz ya da partneriniz var ise onun parasında da güzel kazançlar bu dönem devreye girebilir, başkalarının kaynaklarından faydalanacaksınız. Nafaka ile ilgili bir işleminiz, mirasla ilgili beklediğiniz bir haber var ise bu üç haftalık süre içinde bu mevzular fazlasıyla hareketli olacak. Spiritüel mevzularla ilgili olabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru yaşam sizin için hareketleniyor. Cumartesi günü Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay para ile ilgili mevzuları karşınıza getirecek. Cebinize bir para girebilir, bu para iş hayatınızdan gelebilir çalışmanızın karşılığını alıyor olabilirsiniz ya da çalıştığınız insanlara bir paranın gitme olasılığı devrede olacak. Parayla ilgili mevzularda fedakârca, birazcık hayalci etkilerle davrandığınızı görmüş olacaksınız. Eliniz birazcık fazlasıyla açık olabilir, para geldiği şeklinde gidebilir. O yüzden paranızı harcarken bu gelen parayı da doğru bir halde tutmasını, doğru bölgelere yatırım yapmayı da dikkatsizlik etmeyin. Başka insanlara yardım etmek oldukca güzel fakat sizin ölçünüz de yok onu da derhal izah edelim. Bu Dolunay zamanı bunu aslına bakarsanız oldukca net bir halde farkına varacaksınız fakat para da gelecek bunu da merak etmeyin.

10 Eylül’de Merkür sizin gezi ve eğitim alanlarınızda, medya alanlarınızda geriliyor bu da şu anlama geliyor daha öncesinden çalıştığınız insanlarla bu dönem emek harcama koşullarınız tekrardan hızlanabilir. Gene bu süreçte seyahatlerinizde bazı sorun ve problemlerle karşılaşabilir eğitimle ilgili mevzularda yanlış adımlar atabilirsiniz ya da kafanız karışık çalışabilir. O yüzden bu Merkür gerilemesinde mümkün olduğunca şartların ve koşulların üstünden birkaç kez geçmeye itina gösterin kimselerle takışmayın, kimselerle ilişkilerinizi bozmayın mühim işlere teşebbüs etmeyin.


Balık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, arkadaşlarınız ve toplumsal çevrenizden alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta ortası itibariyle birazcık da yaşamı kendi halinizde yaşamak isteyebilirsiniz, o şekilde oldukca fazla insanlarla bir arada olmayacaksınız fakat hafta sonu sizi kimse tutamaz. Esasen sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Derhal Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte ikili ilişkiler ve hususi hayatınızda da güzel günler sizi bekliyor. İlişkilerinizde istedikleriniz doğrultusunda hareket edecek, sevdiğiniz insanla ilişkinizi muhteşem bir noktaya getirmek için uğraşacaksınız. Aranızda bazı yıpranmalar sorun ve problemler var ise şimdi tüm bu tarz şeyleri ele almak ve sevginizi karşı tarafı duyuru etmek, karşı taraftan da sevgi görmek anlamında talihli bir dönem. Öteki taraftan ortaklı işlerinizde de işleri sıkı tutacak, verimli, üretken olacak ve istediğiniz neticeleri elde edeceksiniz.

Cumartesi günkü Dolunayı kişisel alanınızda yaşıyorsunuz ve hayatınızla ilgili mühim kararlar devreye girebilir. Tam da bu Dolunay zamanı ilişkilere dair verilecek kararların kendi hayatınıza yansımalarını görebilirsiniz. Bu dönem kafanız oldukca belirsiz ve karmaşık olabilir, yaşam size değişik bölgelere değişik sulara atıyor olabilir fakat akışla gitmek, yaşamın kendisine güvenmek, kendinizi bırakmak bu Dolunayın mevzusu olacak. Salgın, bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olun. Ayak bölgenizi iyi koruyun şu sebeple bu Dolunay hastalanmalara da yatkın olabilirsiniz. Başka insanlara, aşka, küçüklere olan hassasiyetiniz ve fedakarlığınızın hayatınızı iyi mi etkilediğini oldukca net görmüş olacaksınız. Şifalanmak mevzusunda birazcık kendinizi öne çıkartın ve kendinizi birazcık şımartın. Aile ortamınızda gerginliklerden, tartışmalardan, sinirden uzak durun.

Öteki taraftan Merkür Cumartesi günü geri hareketine başlıyor, ortak para alanlarınızda gerileyecek. 23 Eylül’e kadar para ile ilgili mevzulara dikkat edin birkaç kez üstünden geçin, bir borç ya da bir ödeme ile uğraşabilirsiniz. Hem de kimseden borç almamak, hiç kimseye borç vermemek ya da kefil olmamak bu dönem mühim. Kredi çekmek için de uygun bir süreç olmayacak, para ile olan ilişkilerinizi doğru kullanmaya itina gösterin.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar