Gönül Dağı Aylin Kimdir? Gerçek Adı , Kaç Yaşında ?

 Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı Aylin kimdir ? Nereli ? Kaç yaşında , hangi burç ? Kilosu nedir ? Sevgilisi var mı sorularının yanıtı..
Gönül Dağı dizisine yeni gelen hanım oyuncu belli oldu. Genç oyuncu Berfin Kıymaz Gönül Dağı dizisine Aylin karakteri ile dahil olacak. Şimdi siz değerli üyelerimizin Gönül Dağı Aylin Kimdir? Berfin Kıymaz Kimdir? Berfin Kıymaz’ın Sevgilisi Var mı? sorularınızı cevaplayacağız.

 

Gönül Dağı Aylin Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Aylin bakanlığa bağlı olarak bilir kişilik icra eden Yerbilim mühendisidir. Bilinmiş olduğu suretiyle daha ilkin bakanlık Gönül Dağından kopan parçaların Gedelli kasabası için çekince oluşturduğunu düşünerek Gedelli nahiyesinin taşınmasına karar vermişti; sadece daha ilkin Arzu Gönül Dağı’nın altında termal su bulunduğunu farkına varmış sadece hiç kimseye anlatmaya fırsat bulamamıştı. Taner ise Arzu’in notlarından Gönül Dağında ki termal deposu görmüş ve Gönül Dağı’nın ıslah edilmesini ve termal suyun ekonomiye katılmasını önermişti.

 

Bakanlık Gönül Dağı’nın ıslahının maliyetinin kasabanın taşınmasından oldukça daha düşük olacağını düşünüyordu ki bu Gönül Dağı’nda çıkan termal kaynak planları değiştirecek ve Gönül Dağı’nda ki termal suyu çıkarma ve Gönül Dağı ıslah emek harcamaları başlamış olacak. İşte bu emek harcamaları baş mühendis Aylin’in başlangıcında olduğu ekip meydana getirecek.

 

Gönül Dağı dizisinde Aylin Taner ile beraber çalıştıkça ilkin Taner’in zekasına sonrasında da temiz kalbine vurulacak. Taner’in Arzu’i ne kadar sevdiğini gören Aylin başlangıçta Taner’e olan aşkını belli etmese de daha snra bu durumu bir Taner fark etmeyecek.

 

 

Gönül Dağı Aylin ve Taner Aşkı mı Başlamış olacak?

Gönül Dağı dizisinde Arzu gitti Ayilin geldi demek yanlış olur. Aylin karakteri Arzu karakteri benzer biçimde Gönül Dağı dizisinin hanım başrol oyuncusu olmayacak. Aylin karakterinin geçici bir karakter olduğu bir kaç bölüm sonrasında Taner’e aşık olan ikinci hanım olarak devam edeceği kulislerde konuşuluyor. Gönül Dağı dizisinde Taner’in gerçek partneri bir kaç hafta sonrasında diziye dahil edilecek. Gönül Dağı dizisinde Taner için yeni bir çekişme daha yaşanacak. Peki Berfin Kıymaz Kimdir?

 

Berfin Kıymaz Kimdir?

Berfin Kıymaz Kim? Berfin Kıymaz 1999 doğumludur ve 2022 yılı saygınlık ile 23 yaşındadır. 170 santimetre uzunluğunda ve 52 kilo ağırlığında olan Berfin Kıymaz Yağmur Gökkaya Talent ajansın oyuncusudur.  Kabiliyet Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almış tiyatro sahnelerinde oyunculuk becerilerini geliştirdikten sonrasında Gönül Dağı dizisinin seçmelerine katılarak dizi de Aylin karakterine hak verme şansı kazanmıştır. Berfin Kıymaz ilk kez Gönül Dağı dizisi ile kamera önü oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

 

 

Berfin Kıymaz Kumral saçlı ve esmer tende bir oyuncudur ve İnstagram’da @berfinkiymaz kullancı adı ile 1.6 K takip edeni vardır. Berfin Kıymaz iyi aşama de İngilizce bilmektedir ve en oldukça gezmeyi, doğayı sevmektedir.

 

Berfin Kıymaz’ın Sevgilisi Kim?

Berfin Kıymaz’ın Sevgilisi Kim? Berfin Kıymaz’ın sevgilisi oldukça merak ediliyor; sadece 23 yaşlarında ki genç oyuncunun şuanda bir sevgilisi bulunmamaktadır.

 

Berfin Kıymaz’ın Boyu Kilosu?

Berfin Kıymaz’ın boyu kaç? Berfin Kıymaz’ın Boyu 170 santimetre Berfin Kıymaz’ın Kilosu Kaç? Berfin Kıymaz’ın kilosu 52 santimetre

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar