Gönül Dağı 69.Bölüm Fragman izle

 Bu makalemizde sizlere :  Gönül Dağı 69.Bölüm Fragman izle Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gönül Dağı bu hafta yayınlanacak mı?

 

Gönül Dağı 69.Bölüm Gelecek Hafta

Gönül Dağı dizisinin 69. bölüm özeti oku TRT 1. Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Tarlalarında artezyen kaynak suyu çıkan Kaya ailesinde, bu bölümde kriz yaşanacak. Miras kavgasına tutuşan Düğüncü Muammer ve Ağıtçı Hüseyin, babaları Ciritçi Abdullah’ın mirası tekrardan düzenleyeceğini açıklamasıyla şok olur. Ailedeki bu kavga iyi mi sonuçlanacak 68. Bölümde izleyeceğiz. Cemile Ve Veysel’i bekleyen çekince Yeni bebek heyecanı yaşayan Cemile ve Veysel’i 68. Bölümde tehlikeler bekliyor. Elif’e yurtdışından gelen pakette ne var? Geçtiğimiz haftaki bölümde aşka düştüğü Elif hemşireye evlenme teklif eden Tabip Kenan bu kararını ailesiyle de paylaşıyor. Mutluluktan havalara uçan ve bu güzel haberi kardeşi Zeynep’le paylaşan Elif’e yurtdışından bir paket geliyor. Taner, Mühendis Aylin’in teklifine ne yanıt verecek? Büyük bir aşkla sevilmiş olduğu eşi Arzu’i kaybeden ve çocuğuyla beraber tekrardan hayata tutunmaya çalışan Taner, bu bölümde mühendis Aylin’in, ‘yeni bir başlangıç için hazırım’ mesajına iyi mi karşılık verecek yeni bölümde izleyeceğiz. Oldukca sevilmiş olduğu çocukluk aşkı Arzu’in yasını hala tutan sadece mecburi olarak kendini işine veren Taner, yeni bir duygusal ilişkiye hazır mı 68. Bölümde göreceğiz. Evlendiler sadece bir araya gelemediler Arzu’in olduğu gün evlenen ve bu üzüntüyü üzerlerinden atamayan Ramazan ve Asuman cephesinde ise trajikomik vakalar yaşanıyor. Evleri yıkılan Hüseyin ve Günşıl, yeni evli çiftin yanına yerleşmiş, Ramazan babasıyla beraber aynı yatağı paylaşmaya başlamıştı. Onları kırmadan bir araya gelmeye çalışan aşıkların başına gelmeyen kalmıyor. Karı koca birbirlerine kavuşabilecek mi?

Gönül Dağı Dizi Mevzusu

Bozkırda bir Anadolu masalı. Sapsarı toprakların, diziris.com senelerce dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı. Ufak dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu evlatlarının hikayesidir Gönül Dağı. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere karşın imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı. Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir üslupla eserlerine yansıtan “Bozkırın kalemi” Mustafa Ziraatçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir takım. İzleyenlerin memleket özlemini giderecek görsel bir şölen. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer edinen şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü konu alıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi. Dizinin kadrosunda ek olarak Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar