Google Sponsor 2

Gönül Dağı 67.Bölüm 2. Fragmanı izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Gönül Dağı 67.Bölüm 2. Fragmanı izle Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gönül Dağı bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Arzu’in ölümü, tüm kasabayı derinden etkilemiştir. Taner yaşamının aşkını kaybetmenin acısıyla kendisini atölyeye kapatmış, Arzu’in yasını tutmaktadır. Öteki yanda bebeğinin ise bir sütanneye ihtiyacı vardır. Zahide ve Cemile sütünü vermek istese de bebek kabul etmemiştir. Bebeğe anne sütü bulabilmek için hepimiz seferber olur. Sonunda bebeğin kabul edeceği bir sütanne bulabilecekler midir? Öte taraftan Gönül Dağı’ndan taşların düşmesi ve Arzu’in vefatıyla birlikte Gedelli kasabası risk altındadır. Valilik kararıyla kasabanın boşaltılması istenir. Kasabalıları zor durumda bırakan bu karar karşısında Taner ve amcaoğulları ne yapmış olacaktır?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar