Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm 2. Önizleme izle

 Bu makalemizde sizlere :  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm 2. Önizleme, Shoe tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Songül'ün mektubuyla dağılan Sadi onu bulmaya çalışır. Son anda trenden inen Songül ise Sadi ile beraber eve döner.

Mahallenin sünnet olamayan evlatları için gizli saklı kahraman Sadi tarafınca düzenlenen sünnet düğünü hepimiz için güzel geçerken Kırdarların adamının Songül'ü bulmaya oldukça yakın bulunduğunun kimse bilincinde değildir.

Depo baskını sonucu Mert, Zülfikar ve Can'ın hapse gireceğini düşünen Araz, üçlünün depodan kaçtığını öğrendiğinde deliye döner. Üstelik Ozan'ın yardım ettiğini öğrenince tamirhanede ortalık karışır. Ozan artık tamirhanede güvende değildir.

Aylin'e karşı olan duygularını daha çok içinde tutamayan Can, Aylin'le konuşmak için randevulaşır fakat bu buluşma asla beklenmeyen birinin aşk itirafıyla sarsılacaktır.

Melek'in mahkeme günü yaklaştıkça Celal'in sakatlık durumunun davayı zora sokacağını bir kez daha avukatından duyan Melek, Celal'in teklif etmiş olduğu yeni bir ateşkesi kabul ettiğini söyleyip ona oyun oynamaya karar verir. Melek ve Celal arasındaki bu ateşkes mahkemede asla beklenmeyen bir halde sonlanır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar