Google Sponsor 2

Gelin Evi Özlem Kimdir?

Google Sponsor 3

 Gelin Evi Özlem Kimdir? Gelin Evi yarışmacılarından Hasret gelin programda en oldukca dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 3. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Hasret gelin hakkında meydana getirilen aramalar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız detayları haberimizde sizlerle paylaştık.

 

Gelin Evi Hasret Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 3. günün de yarışacak olan Hasret Turan yapmış olduğu iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yapmış olduğu yorumlar ile bu hafta gerilmiş geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Hasret’in hepimiz de biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafınca internette toplumsal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Hasret Kimdir? Gelin Evi Hasret Kaç Yaşlarında? Gelin Evi Hasret Nereli? şeklinde sorularla aranmaya başlanan Hasret gelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şu şekilde listeledik.

 
  • 41 Yaşlarında
  • 20 Senelik Evli
  • Rizeli
  • Pasta Ustası

Hasret Turan İnstagram Hesabı

Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evin de bu hafta yarışmacılarından Hasret gelin da şuan en oldukca aranan gelinler içinde yer ediniyor. İnstagram hesabı binlerce şahıs tarafınca araştırılmaya başlanınca bizde Gelin Evi Özlem olarak aranan yarışmacının toplumsal medya hesaplarına ulaştık. İnstagram hesabında yapmış olduğu paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üstüne çeken Hasret’in 337 Gönderisi ve 457 Takip edeni bulunuyor.

Hasret Turan Resmi İnstagram: 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar