Gelin Evi izle 23 Eylül 2022 Puanları

Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi izle 23 Eylül 2022 Puanları Full izle, Show tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


23 Eylül Cuma Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de yarışan Gamze Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Gamze Gelin yarıştı. 23 Eylül 2022 Cuma günü Show TV ekranlarında gösterilen 929. bölümde yarışan Gamze geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Gamze Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Elif Gelin: x Puan
  • Bengisu Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan
  • Burcu Gelin: x Puan

Gamze Toplam Puan: x

Gelin Evi 929. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size gore. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar