Gelin Evi izle 21 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere : Gelin Evi izle 21 Eylül 2022 Puanları, Show Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..21 Eylül Çarşamba Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışan Eda Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Eda Gelin yarıştı. 21 Eylül 2022 Çarşamba günü Show TV ekranlarında gösterilen 927. bölümde yarışan Eda geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Eda Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Elif Gelin: x Puan
  • Bengisu Gelin: x Puan
  • Burcu Gelin: x Puan
  • Gamze Gelin: x Puan

Eda Toplam Puan: xx

Gelin Evi 927. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar