Gelin Evi izle 20 Eylül 2022 Puanları

Bu makalemizde sizlere : Gelin Evi izle 20 Eylül 2022 Puanları Ekranlarında Yayınlanan Yemek Programı Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

20 Eylül Salı Gelin Evi Puan Neticeleri açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın ikinci günün de yarışan Bengisu Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından kabul edilen Gelin Evi yarışmasında bugün  Bengisu Gelin yarıştı. 20 Eylül 2022 Salı günü Show TV ekranlarında gösterilen 926. bölümde yarışan Bengisu geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 2. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Bengisu Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Elif Gelin: 2 Puan
  • Eda Gelin: 3 Puan
  • Burcu Gelin: 3 Puan
  • Gamze Gelin: 3 Puan

Bengisu Toplam Puan: 11

Gelin Evi 926. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar