Google Sponsor 2

Gelin Evi Arzu Kimdir?

Google Sponsor 3

Gelin Evi Arzu Kimdir? Gelin Evi yarışmacılarından Arzu gelin programda en oldukça dikkat çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın 1. gün yarışmacısı olarak izleyeceğimiz Arzu gelin hakkında meydana getirilen aramalar sonucunda bizlerde kendisi hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız detayları haberimizde sizlerle paylaştık.

 

Gelin Evi Arzu Kimdir?

Gelin Evin de yeni haftanın 1. günün de yarışacak olan Arzu Güneş yapmış olduğu iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yapmış olduğu yorumlar ile bu hafta gerilmiş geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Arzu’nun hepimiz de biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafınca internette toplumsal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Arzu Kimdir? Gelin Evi Arzu Kaç Yaşlarında? Gelin Evi Arzu Nereli? şeklinde sorularla aranmaya başlanan Arzu gelin hakkında merak edilenlerin cevaplarını şöyleki listeledik.

 
 

 

Aslı Güneş İnstagram Hesabı

Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evin de bu hafta yarışmacılarından Arzu da şuan en oldukça aranan gelinler içinde içeriyor. İnstagram hesabı binlerce şahıs tarafınca araştırılmaya başlanınca bizde Gelin Evi Arzu olarak aranan yarışmacının toplumsal medya hesaplarına ulaştık. İnstagram hesabında yapmış olduğu paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üstüne çeken Arzu’nun 34 Gönderisi ve 439 Takip edeni bulunuyor.

Arzu Güneş Resmi İnstagram: 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar