Google Sponsor 2

Gelin Evi 7 Eylül 2022 Puanları Full izle

Google Sponsor 3

Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi 7 Eylül 2022 Puanları Full izle, Show TV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Gelin Evi programın da bu haftanın 3. gününde Ayçelen yarıştı. Ayçelen Geline verilen puanlar insanoğlu tarafınca en oldukça merak edilerek araştırılıyor. Gelin Evin de bu haftanın üçüncü günün de meydana getirilen puanlama yazımızın devamında sizlerle.

7 Eylül Çarşamba Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışan Ayçelen geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

 

 

 

 

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Ayçelen Gelin yarıştı. 7 Eylül 2022 Çarşamba günü Show TV ekranlarında gösterilen 917. bölümde yarışan Ayçelen geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Ayçelen Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

  • Kübra Gelin: x Puan
  • Münevver Gelin: x Puan
  • Betül Gelin: x Puan
  • Pelin Gelin: x Puan

Ayçelen Toplam Puan: xx

Gelin Evi 917. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar