Gelin Evi 16 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi 16 Eylül 2022 Puanları Full izle, Show tv Ekranlarında Yayınlanan Yemek Programı Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


16 Eylül Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de yarışan Eda Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Eda Gelin yarıştı. 16 Eylül 2022 Cuma günü Show TV ekranlarında gösterilen 924. bölümde yarışan Eda geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Eda Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

 
  • Arzu Gelin: x Puan
  • Yasemin Gelin: x Puan
  • Hasret Gelin: x Puan
  • Hanife Gelin: x Puan

Eda Toplam Puan: xx

Gelin Evi 924. Bölüm Full İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar